Ewe - ocena (1) Pani Natalia szczerze i profesjonalnie doradza zabiegi i pielęgnację, jestem... Ewe Agniecha T - ocena (1) Totalnie będę wracała. Zabiegi tutaj robię od 2-3 lat i wracam zawsze bo... Agniecha T justynka - ocena (1) totalne poleconko. jak przyjezdzam do trojmiasta to tylko tutaj ide robic... justynka
Izabela - ocena (1) Depilacja laserowa przeprowadzona profesjonalnie i z takimi efektami jakich... Izabela A. Biernat - ocena (1) Zaczął się sezon na depilację laserową więc i to poczyniam. Mam 2 sesję za... A. Biernat Lidka - ocena (1) Do placówki w Gdańsku wybrałam się na zabieg endermologii LPG. Pierwszy... Lidka madziula - ocena (1) zabiegi zawsze przeprowadzone super i można się cieszyć świetnymi efektami madziula Szymon S. - opinia (1) Niestety nie pamietam imienia Pani konsultantki (ostatni pokoj po prawej... Szymon S. Alicja - opinia (1) Zabieg wykonany bez zarzutów, bardzo miła obsługa. Alicja E. Kocik - opinia (1) Zabiegi oceniam bardzo dobrze. Nie były one u mnie bolesne, całość trwała nie... E. Kocik polecająca - opinia (1) miałam robione w clininica cosmetologica zabiegi geneo i to jak moja twarz... polecająca Mk - opinia (1) Bardzo średnio oceniam to miejsce. Wydaje się fajnie, ale wiecznie szybko... Mk Sus - opinia (1) Chodze na zabiegi do clinica cosmetologica już jakiś czas. Uwielbiam venus... Sus Anitka - opinia (1) przychodzę regularnie na zabiegi :D zdecydowanie polecam, bo wykwalifikowana... Anitka Marcelina G - opinia (1) Wlosy nie odrastaja i o taki efekt mi dokladnie chodzilo. Robilam w tym samym... Marcelina G K - opinia (1) Skorzystałam z depilacji laserem trzy lata temu. Efekt był świetny i do tej... K o.t. - opinia (1) wracam od lat zawsze do tej kliniki. pozytywne opinie sa jak najbardziej... o.t. wilczarska-krupa - opinia (1) zabiegi maximus pollogen legend zdecydowanie polecam. jestem juz po serii 7... wilczarska-krupa Zadowolona Klientka - opinia (1) Jesień to okres cudownych zabiegów i chodzę tutaj na nie regularnie ^^ W... Zadowolona Klientka B.Dorocińska - opinia (1) chodzę regularnie do clinica cosmetologica i polecam :) B.Dorocińska