Anna - opinia (1) Rewelacja!! Jestem zachwycona Panią dr. Anna Jurską- Jaśko. Pełen... Anna Sabina K. - opinia (1) Dzięki tej klinice dobrano mi w końcu idealnie okulary i soczewki kontaktowe.... Sabina K. Janina Laskowska - opinia (1) Doktorowi i calej załodze gorące podziękowania składam. Wierna pacjentka. Janina Laskowska
Mariuszysko - opinia (1) Bardzo zadowolony klient na Waszym koncie. Dziękuję i pozdrawiam. Mariuszysko Dominika - opinia (1) Witam Dnia 23.06.2020r. Byłam w Clinica Dr Szulc na pełnych badaniach w... Dominika Mariano Italiano - opinia (1) Profesjonalne i bardzo sprawne badanie wzroku a następnie dobrze dobrane... Mariano Italiano Monika - opinia (1) Podziękowania za rozwiązanie mojego problemu z okularami. Badanie bardzo... Monika b.dobry lekarz dla dzieci (1) Doktor Katarzyna Kreft polecam bardzo gorąco - kiedyś operowałą chrzęśniaka... Mira Wspanialy lekarz wpaniale wyposazona placowka (1) Pragne polecic wszystkim wspanialego dr.Szulca szalenie milego z ogromna... Pacjentka Bozena zadowolona pacjentka (1) Czas oczekiwania na wizytę długi, ale warto było skorzystać. Fachowa... Anka C. Bardzo skrupulatny lekarz (1) Duża wiedza i solidność przy stawianiu diagnozy. Duża uważność ,... EK Zła obsługa (4) Dnia 23.02.2011 byłam umówiona na badanie hrt z synem na godzinę 19.30... ZOFIA szczerze polecam (1) Od wielu lat korzystamy rodzinnie z porad u dr. Szulca. Pan doktor to... Ania Omernik jaskra najlepiej (1) Moja mama korzystała z usług i jest bardzo zadowolona , na pewno będzie... marianna dla mnie najlepszy okulista (1) bardzo miła obsługa. Dr Szulc to fachowiec, który miał ludzkie podejście do... Rafalski klasyka (1) wspanialy fachiwiec,do tego koneser muzyki podzrawiam,dream theater w gdyni w... Andrzej Aleksandra - opinia (1) Serdecznie dziękuję za fachową pomoc i trafną diagnozę. Pełny profesjonalizm... Aleksandra Wspaniały Lekarz (2) 18.12.2012 byłam po raz drugi u dr.Roberta Szulca na wizycie. Jest to... Katarzyna Ż. badanie gdX (4) Od tygodnia próbuję sie dodzwonić, aby umówic badanie, ale bezskutecznie. Czy... Alina bardzo dobry lekarz (1) Dzisiaj po raz pierwszy byłam na wizycie u dr Roberta Szulca . Gabinet bardzo... Anna Dyguś