Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

http://forum.trojmiasto.pl/Co-dzis-na-obiad-czesc-29-zimowo-wiosenna-t526081,1,310.htm

Dziewczyny, oto kolejny wątek kulinarny, poprzedni był już za długi:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Ciekawa jestem, jak taka makrela pieczona smakuje..
U nas dziś będzie grill - dla męża ziołowa karkówka z lidla, dla nas ziemniaczki i frankfurterki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Agusia, napisz na jakim filmie byliście....
bagietki czosnkowe----------pyyyyyyyyyyyycha:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

wpadłam na chwilę, zaraz z Mężem jedziemy do kina :]

jakoś ostatnio nie mam weny do gotowania :P wczoraj pojechaliśmyz Młodym do kina :) wracając mieliśmy zrobić jakies zakupy na obiad :] W Lidlu była promocja na bagietki czosnkowe - więc na obiad były bagietki czosnkowe :] z miiiiichą saatki w greckim stylu :) (dwa zmieszane miksy sałat + kapusta pekińska + czerwona cebula + pomidory + feta + sos prymat grecki)

dzisiaj pierwszy raz zjemy makrele w innej wersji niż wędzone ;) kupiliśmy świeże, już je przyprawiłam i czekają na upieczenie :] do tego ziemniaczki i chyba jakaś kupna surówka? Albo pomidory ze śmietaną i cebulką?

wieczorem poczytam co Wy dobrego gotowałyście ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witajcie dziewczyny poweekendowo:))

majówkę spędzilismy w domu niestety;p tylko w sobotę bylismy w gościnie .
Obiady: były schabowe z ziemniakami, placki ziemniaczane, w piątek wpadliśmy na tajskie jedzonko w Rivierze-córka KFC:))
w niedziele mieliśmy kurczaka z ryżem w chińskich warzywach(mrożonka z biedry).
Na dzisiaj mam pieczony udziec z indyka, ziemniaki i buraczki.

W piątek kupilismy tapety i mam nadzieje, ze w ten weekend zaczniemy remont.

Zyczę zdrowia wszystkim "zasmarkanym"i "połamanym":))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam Was!
Majówka nam się udała cudownie - trafiło mi się miejsce w obie strony, gdzie mogłam położyć nogę na fotelu na przeciwko, więc podróż przeżyłam. Zwiedziliśmy bardzo dużo, pogoda była piękna - lato:-) Zakochałam się w Krakowie tym dniami i nocą mimo, że o kulach i nie ukrywam, że czasem w mękach ale się nie poddawałam:-)
Spróbowałam kuchni żydowskiej, ukraińskiej, greckiej i polskiej. Nie omieszkam przykuć tego do mojego kucharzenia - np. zapadł mi w pamięć kotlet schabowy na bigosie z żurawiną i oscypkiem albo z greckiej - pierś z kurczaka zapiekana z suszonymi pomidorami halloumi :-)
Jutro wracam do pracy i płakać mi się chce, że ten weekend się już skończył:-(
Z drugiej strony cieszę się, że z nogą już lepiej i w końcu zapanuję nad swoim domem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

ania chyba nie mam ,a bynajmniej nic mi nie wiadomo na ten temat -((

Mój mąż ma skrzywiona i rzeczywiście ma problemy z zatokami ahh,ja nigdy nie miałam aż tak zawalonych ta ropna wydzielina jest ohydna brałam metafen zatoki i było ciut lepiej ale bez szału jeszcze spróbuje płukania choc nie jest to miłe ,ale może mi przejdzie...mam nadzieję, bo ile można .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Oj Meggi to niedobrze:( a może masz skrzywioną przegrodę w nosie? Bo to często daje zapalenie zatok?
U nas wczoraj devolaje z masłem i ziemniaki z koperkiem i mizeria, a dzisiaj byliśmy w KFC bo nie chciało mi się gotować:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

A tak a propos ,ja dalej walczę z zatokami masakra ,coś czuję,że bez wizyty u laryngologa sie nie obejdzie ;-(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam ;-)

Wczoraj na obiad mieliśmy ziemniaczki pieczone +kotlety mielone z piersi z kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych +surówka z białej rzodkwi,rzodkiewki, ogórek, koperek, szczypiorek ze śmietaną.

Dzisiaj zupa buraczkowa z kołdunami (kupnymi) ,ugotowałam duży gar to będę miała na dwa dni ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

U nas dzisiaj rosol i gołąbki. Rano juz zaliczylismy spacer na dzialke, fubdamenty pod nasz letniskowy domek juz są:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Czesc dziewuszki, dzis na obiad zrobie palki z kurczaka, mizeria z ogorka i ziemniaki:-) milego dzionka wam zycze:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

dziś wątróbka drobiowa z cebulką, ziemniaki i fasolka szparagowa z bułką tartą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Wczoraj zajadaliśmy na szybko naleśniki z twarogiem waniliowym a dzisiaj lazanie szpinakową:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

A u nas dzisiaj bitki z poledwiczki wieprzowej, ziemniaki, salata z rzodkiewka i szczypiorkiem przeze mnie na dzialce wyhodowane ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam dziewczyny:-) slonecznie jest, lecz niestety zimno:-( na obiad piers z kurczaka z ananasem i serem + ziemniaki+ sorowka kupna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

A my dzisiaj caly dzien siedzielismy w domu. Mąż chcial troszke odpoczac bo naszarpał się na dzialce te kilka ostatnich dni, a jutro znowu bo chce zalac fundament pod domek. Na obiad mielismy nalesniki i zupke szczawiowa, wieczorem maz zrobil pizze, wiec zaprosilismy sasiadow z dolu. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Prawie 18 a nasz obiad jeszcze w piecu bo niedawno wróciliśmy wiec to raczej kolacja będzie a jeszcze mamy w planach iść po tak późnym obiedzie na spacer.
Pieką się nogi kaczki do tego pieczone ziemniaki i buraczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

nieaktualne :) maz wlasnie wrocil z ciastem francuskim, wiec zrobie z takim ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Dziewczyny, chce zrobic dzisiaj kaszanke z gruszka w ciescie a na to zurawine. Znacie jakis latwy przepis na takie ciasto? mam make, maslo, jaja, mleko, wode ale kompletnie nie wiem, jakie proporcje. pomozecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Cześć dziewczyny:) życzę wam wszystkim zdrówka:) bo to w życiu jednak najważniejsze:)
U nas dzisiaj devolaje z masłem i pietruszką do tego ziemniaki z koperkiem i sałatka z sałaty, rzodkiewek i szczypiorku:) młoda zajadała pesto z cukinii z makaronem:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prosty przepis na ciasta :))) (107 odpowiedzi)

Dziewczyny nie mam zupełnie zdolności jeśli chodzi o pieczenie ciast :((( Może znacie jakieś...

Ogrodowy piec do pizzy (5 odpowiedzi)

Jaki polecacie ogrodowy piec do pizzy? Żeby można było go używać w ogrodzie lub tarasie oraz nie...

szukam dobrej restauracji (20 odpowiedzi)

Chciałabym zrobić prezent dla rodziców z okazji rocznicy ślubu i dać im zaproszenie-voucher na...