Co kolorowe nie zawsze dobre.

Mialem problem z szarpiacym autem, jak dla laika domyslilem się, ze to skrzynia (automat) podjechalem na diagnostyke. Miła rozmowa itd.
Na diagnostyce pokazalo jeden blad, ktory nie mial w ogole znaczenia przy szarpaniu. (jestem z tych co wola podzwonic po innych i podpytac).

Auto nie wyladowalo nawet na podnosniku, z gory zaproponowano mi wymiane plytki koszty ponad 1000zl, bez gwarancji, ze bedzie działac.

Koniec konców znalazlem innego mechanika, ktory stwierdzil, ze to w ogole nie skrzynia tylko półoś.. czyli uklad napedowy.

Ogolnie powiem tak, po wpisaniu w google "naprawa skrzyn trójmiasto" powyzsza firma jest na 1 miejscu, ładna reklama, kolorowo i czysto. Szkoda, ze diagnoza nie bardzo.

A wiadomo, skrzynia temat powazny, mozna przycinac na kazdej srubce.

Nie mowie, ze nie polecam, pewnie wiele aut naprawili. Pewnie po czasie by problem sie sam znalazl tylko po co wymieniac po drodze nie potrzebne rzeczy. A koszty nie male.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Jesteśmy na rynku od 20 lat, i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Zawsze staramy się dokładać największych starań do napraw i diagnostyki pojazdów. Czujemy się niezręcznie z tą sytuacją, pewnie była to wstępna diagnostyka, i gdyby pojazd trafił do naprawy to mam pewność, że usterka zostałaby bez problemu zlokalizowana i naprawione zostałoby tylko to co trzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0