Robert - opinia (1) Opel 14 letni, 3 miesiace temu odebrany, z serwisu sosnowski,skrzynia w... Robert Kasia - opinia (1) Oddałam do naprawy mojego 20-letniego Passata bo mi szwankował. W 2017 w... Kasia Daniel - opinia (1) Serwis na 100% godny polecenia. I to jest szczera opinia. W trzech słowach... Daniel
Marcin - opinia (1) Wymiana oleju w skrzyni biegów lexus is 250. Drogo ale warto. Duża znajomość... Marcin Marcin - opinia (2) Nie polecam! Pełen brak profesjonalizmu! Auto zostało zdiagnozowane w... Marcin Super Firma oraz pracownicy. (1) Od 1998 roku serwisowałem Seata 1,8 G.L.S automat do 2018 roku kilkadziesiąt... Bronisław Błański Pełen profesjonalizm (1) Jeżeli chodzi o obsługę i serwis skrzyń to lepszych nie znam. Protokół... Krzysztof Auto Serwis Kokoszkowy (1) Audi A8 4.2 tdi. Po diagnozie w naszym warsztacie zlecona naprawa sprzęgła... autoserwis@autoserw.pl volswagen passat (1) Jestem bardzo zadowolony z naprawy automatycznej skrzyni biegów w moim... Krzysztof Dynamiczna wymiana oleju (1) Fachowa i szybka usluga. Wymiana oleju w kia optima. Pani w recepcji bardzo... Pawel Wymiana dynamiczna Peugeot 508 (1) Wymiana zrobiona z moim własnym olejem zakupionym w Volvo dedykowanym do... Paweł Remont skrzyni ZF 6HP26 (1) Oddałem swoje X5 do warsztatu Sosnowski. Jestem pod dużym wrażeniem... Grzegorz Polecam (1) Jestem bardzo miło zaskoczona profesjonalizmem w tym warsztacie.Spotkałam sie... Lidia ze***na po całości automatyczna skrzynia po regeneracji (4) niedość, że po "regeneracji" do dziś szarpie mi wsteczny na zimnym... Boguś Nie Polecam tego warsztatu (4) Ładna poczekalnia, miła Pani obsługująca. W takich warunkach klient czuje się... Bartek Bardzo miła obsługa (1) Pani w sekretariacie bardzo miła. Terminowość na czas. Pojechałem na... Darek Wymiana ATF Volvo V70 (1) B. miła obsługa. Wygodna poczekalnia. Kontakt z personelem b. dobry, rzeczowo... Tomato bez obaw (1) W SUMIE WYNIKŁY PEWNE NIEDOGODNOŚCI, JEDNAK PRZYJMIJMY, ŻE MOGŁO SIĘ ZDARZYĆ,... Ford Galaxy 1.9 profesjonalizm,sumiennosc (1) Od ponad 10 lat korzystam z calego zakresu uslug swiadczonych przez... Ryszard BMW f10 (1) Usługa wymiany oleju dynamicznie w Bmw f10 wykonana rewelacyjnie.Skrzynia... Paweł