Wymiana zrobiona z moim własnym olejem zakupionym w Volvo dedykowanym do mojej skrzyni TF-80sc aisin warner do silników euro 5 nr.katalogowy 31256775-ten sam co w serwisie Peugeot tylko w Volvo 50%taniej.Po przejechaniu niecałych 2tys.km okazuje się że skrzynia potrafi sobie szarpnąć przy redukcji z 5 na 4,nie zawsze ale zdążą się .Reklamuje i wracam do warsztatu gdzie dowiaduje się ,ze posiadając swój olej (oryginalny producenta)oni nie daja gwarancji na te usługę .Mowili że daja gwarancje na usługę ,gdy spytałem czy mogę mieć swój olej to oczywiście mogłem ale już o tym ze nie będzie gwarancji na taka wymianę ze swoim olejem dowiedziałem się po przyjeździe na reklamacje.Sprawdzono jednak stan oleju jak i podłączono diagnoskop -konkluzja taka ze być może sprzęgło c1byc może sterownik mechatroniki a byc może jedno i drugie ze względu ze jedno może drugie zepsuć .Ale zlecono mi jechać do serwisu Peugeota i zrobić adaptacje skrzyni bo oni do Peugeota nie maja oprogramowania.Wnioski mam takie:Wymieniają dynamicznie ale nie informują na dzień dobry o tym ze chociażby nie maja jak adoptować skrzyni bądź nie dadzą ci gwarancji na olej producenta.Szczerze nie polecam!!!!