Co kolorowe nie zawsze dobre. (2) Mialem problem z szarpiacym autem, jak dla laika domyslilem się, ze to... Pawlak kpiny z klienta (2) Przestrzegam wszystkich którzy szanują swój czas. Godziny ani zasady nie... Adam passat b5 automat (2) Polecam w 100 % BARDZO rzetelna firma, wykonująca swoją pracę profesionalnie.... lukasz Sztum
tragedia.. (4) pierwszy i zarazem ostatni raz...nigdy wiecej... wiecej szkod niz pozytku... gongo serwis klimatyzacji (1) Usługa wykonana sprawnie i dokładnie. Cena adekwatna do zakresu i jakości... mirror_6 Rozczarowanie (2) Witam Chciałabym tylko poinformować iż zgadzam się z opinia ze nikt w tym... Ania mój zakład od ponad 5 lat (2) Bardzo fachowo, bez naciągania, z przedstawieniem opcji, z wytłumaczeniem... joanna Pozytywne zaskoczenie (1) Terminowo, miła obsługa i przyzwoite pieniądze. Piotr Passat B5 automat (2) Bardzo rzetelne i fachowe podejście do klienta. Bardzo polecam fachowość oraz... Rafał madawima - opinia (1) polecam jak najbardziej, chlopaki znaja sie na rzeczy , a co do terminow to... madawima zadowolony (1) Witam,mam powody by zawsze do nich jeździć na serwis lub informacyjnie.Ufam w... Robert Jan Michałowski - opinia (1) Polecam.Obsługa warsztatowa znająca się na rzeczy.Naprawa wykonana szybko i... Jan Michałowski Uczciwy warsztat (1) Jestem klientem od wielu lat, przyjeżdżałem do nich różnymi samochodami... Wacław Salamonowicz Podziękowanie (1) W moim pojeżdzie uległ uszkodzeniu komputer podczas oględzien pojazdu na... Bronisław Błański 72-525-7000 stanowczo przeginają z cenami (1) za zwykłą dolewkę oleju (1L) do skrzyni biegów 120zł? cbw Szymon - opinia (1) Czytając poprzednie posty miałem wahania, ale zapraszam poprzedników do... Szymon Trudny w odbiorze... dosłownie (1) Mimo wielokrotnych prób łączenia się z serwisem, zarówno na telefon... Rozczarowany Wiedzą co robią (1) Miła obsługa, terminowość i wiedza, profesjonalizm nic dodać nic ująć. Darek