Co kupić na otwarcie nowego interesu??

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Koleżanka otworzyła salon fryzjerski. Chciałabym jej zrobić jakiś drobny prezent na szczęście. Co w takich przypadkach można podarować??/

będę wdzięczna za jakieś sugestie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co kupić na otwarcie nowego interesu??

Jakiś zegar na ścianę,albo ozdobę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co kupić na otwarcie nowego interesu??

Tort specjalnie udekorowany (tematycznie), lub babeczki- muffinki z dekoracjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co kupić na otwarcie nowego interesu??

duża skarbonkę na napiwki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co kupić na otwarcie nowego interesu??

Oli właśnie o tym pomyślałam i przed oczami stanęła mi wielka świnia w okularach p.słonecznych ,która stoi u znajomych w pizzerii ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co kupić na otwarcie nowego interesu??

a ta skarbonka to fajny pomysł :)
Do tego tort kiedys widziałam taki tort z....odcietym uchem i z napisem...oby ci się to nigdy nie zdarzyło :)

co do zegara czy innych dodatków na sciane musisz uwazac by dopasować do wnetrza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jesteś wykształcony w tym kierunku i czujesz się w swoim zawodzie bardzo dobrze to najpierw trzeba zacząć od jednego stanowiska a później jeśli interes się będzie rozkręcał o zatrudnianiu pracowników.. zatrudniając ludzi nie będziesz wiedział co od nich oczekiwać a jedynie będziesz grać efekt końcowy taki biznes to tylko i wyłącznie dla znawców którzy wiedzą że trzeba jeździć szkolić się rozwijać.
Od siebie podpowiem, ze warto jest zajrzec sobie na stronę polski bezgotówkowej:
https://polskabezgotowkowa.pl
Z uwagi na to, że można uzyskać od nich terminal za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wycieczka w przedszkolu (41 odpowiedzi)

Córka ma mieć w piątek wycieczkę w przedszkolu, jadą autokarem do Pucka i Rzucewa. No i tak się...

Naprawa zabawek (11 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...