drzwi wewnętrzne. białe? (47) zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są... zzzz Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (27) Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego... marjjjan Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65) Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można... K.M
Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132) Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim... Adam Grzejnik promiennikowy opinie (1) Hej, Przychodzę z takim tematem grzejnik promiennikowy opinie -... Eliza25 Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51) Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat? ania Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41) Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego... Aga S. Meble na wymiar do użytku publicznego (1) Ja polecam skorzystanie z usług Meblomexu z małopolskiego, jesli ktoś... Gośc jaki osprzęt elektryczny (105) stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka... rafcio21 Jakie meble do salonu ? (141) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky Garaż na czas budowy domu (4) Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z... Kastoro Lamele ścienne (3) Czy gdzieś w Trójmieście mogę obejrzeć lamele dekoracyjne na ścianę? W jakimś... Wyposażenie łazienki (53) byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego... meble kuchenne na wymiar (65) WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu... aurelia Meble kuchenne od kogo i za ile ? (46) Witam W sierpniu odbieram klucze do nowego mieszkania i chciałbym zamówić... piotr drzwi (25) dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic pawel Jaki stolik kawowy (4) Jaki stolik kawowy pasuje do narożnika i małego nowoczesnego wnętrza:-)proszę... Waiki MATERAC! Jaki najlepszy ;] (15) Mam dużo pytań, ale nie będę pytała o materac w pytaniu o smoczki ;) Wiec... Fabiankowa jaki piec wybrać do domu? (96) Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o... laura13 Torby biodegradowalne do sklepu (3) Zastanawiam się nad torbami foliowymi do sklepu. Czy warto jest stawiać na... hostor