Co ludzie powiedzą

Bistro Catering

Gdańsk, Kminkowa 2/1

Mirosław Besler - opinia (1) Bardzo przyjemne, przytulne miejsce. Obsługa przyjazna i uśmiechnięta.... Mirosław Besler Adam - opinia (1) Bardzo dobrej jedzenie, regularnie jemy tutaj od dłuższego czasu i zawsze... Adam Ruben - opinia (1) Polecam. Smacznie i miło. Każdy coś dla siebie znajdzie. Dobra pizza. Ruben
Jerzy - opinia (1) Super smacznie. Prawdziwie profesjonanie. Jerzy Agyyy - opinia (1) Bardzo dobre jedzonko. Produkty wysokiej jakości. Królik przepyszny. Dodałbym... Agyyy Prosto, ale nie nudno (1) Lokal niewielkim, ale ustronnie położony, tłumów więc nie ma (czyt. nie jest... Bosak Powiedzą powiedzą (1) Bardzo miło i ogólnie fajnie u nich ale przede wszystkim smacznie Michał Bach Polecam, restauracja z wyższej półki (1) Jedzenie wysmakowane, każde danie przemyślane i pyszne, choć ceny nie są... Paulina Dostałem co chciałem, po prostu! (1) Po krótkiej rozmowie telefonicznej, określeniu budżetu, otrzymałem... Tomasz Polecam!! (1) Wraz ze współpracownikami mieliśmy przyjemność korzystać z usługi... Monika Zaskakująco dobre (1) Trafiłam przez przypadek. Jestem zaskoczona bogactwem smaków i jakością,... Kasia Obiad (1) Kameralna atmosfera, miła obsługa, pyszne jedzenie. Na pewno wrócimy. Bea Co ludzie powiedzą... (1) Pierwsze wrażenie jest zawsze dobre... W tym przypadku, doskonałe.... Jakub