Co robicie w domu podczas w kwarantanny?

Skończyły mi się już pomysły na to co mogę robić w wolnym czasie. Mieszkam z narzeczonym w kawalerce i tylko się kłócimy on pracuje w domu ja niestety w galerii co za tym idzie mam przymusowe wolne.
Powiedzcie co wy robicie może się zainspiruje czymś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bawię się z dzieciakami w podchody i przerobiłam wszystkie planszówki. Teraz myślałam nad stworzeniem czegoś o emocjach, bo widze że mało się o tym mówię a sama się łapę nad panowaniem niektórych negatywnych. Dlatego chciałabym w tym czasie, żeby moje córki były bardziej świadome. Myślałam też nad wspólną nauką języka angielskiego. Znacie może jakieś warte uwagi pomoce lub kursy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uczę się języka angielskiego, dzięki nauce zapominam o tym co się dzieje poza tym robię coś dla siebie. Nie chce już być wiecznym studentem.
https://enlinado.pl/ogolna/co-robic-w-domu-w-czasie-kwarantanny/?fbclid=IwAR1pI4IdJ36UIFUcJlgM2fLsu1HW3IRkOfKxsqMLhxBFdJRWiX3WQAWdWvk ten wpis zmotywował mnie do nauki. Starałem się kiedyś jak mogłem unikać angielskiego, ale nie da się niestety. Lepiej się z nim polubić a nic tak do niego nie przybliży jak postępy dzięki nim widnieje uśmiech na twarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja pisze magisterkę, dobrze że wybrałam już temat wcześniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytam książki, ucze się języków, sprzątam mieszkanie. Warto zrobić coś kreatywnego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Czy nauka chińskiego jest trudna (5 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy język chiński jest bardzo trudny do nauki?