Co się dzieje z płytami z remontowanej Pszennej ?

Czy ktoś wie gdzie się podziały płyty z Pszennej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co się dzieje z płytami z remontowanej Pszennej ?

Znając życie to leżą obok szkoły od strony ulicy Północnej. O ile one z tego odcinka jeszcze do czegokolwiek się nadawały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co się dzieje z płytami z remontowanej Pszennej ?

Leżą gotowe świeżutkie dopiero co wyjęte z Pszennej wzdłuż ul. Lodowej od strony ul. Ksiezycowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co się dzieje z płytami z remontowanej Pszennej ?

Część z nich będzie położona na Ul. Polnego wiatru. Juz tam leżą i czekają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co się dzieje z płytami z remontowanej Pszennej ?

I jakby tego wszystkiego było mało.
Jeszcze są chłopaki co kładą światłowód.

Jak sie nic nie działo to sie nic nie działo. A jak już sie wzięli do roboty to wszystko na raz. Wszystko rozkopane nic nie skończone. I tak raz z jednej strony Banina robią raz z drugiej jak im czapka stoi.
Pszenna zamknięta, na Rolniczej wzmożony ruch , co jest normalne to chłopaki jeszcze kopią bo internet teraz trzeba na Rolniczej. Tak jakby nie można było wcześniej albo poczekać aż otworzą przebrną.
Śmiech na sali. Ale niech lepiej robią żeby sie przed zima wyrobili :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co się dzieje z płytami z remontowanej Pszennej ?

Radość w 21 wieku, że na osiedlu domków jednorodzinnych zamiast asfaltu leżą płyty jomb.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zauważyłem że na rolniczej kopią ludziom aż pod dom i kładą swiatlowod.czy tak każdy będzie miał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nie każdy. Tylko Ci co byli uwzględnieni w projekcie. Reszta będzie podłączona w późniejszym terminie o ile wyrażą taką chęć. Już wałkowane tutaj i na forum FB.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a miały być użyte do wymiany najbardziej zniszczonych na Pszennej i budowy yombo-chodnika w pozostałej części :D

Ale Szymkowiak pewnie znów nie ogarnął własności działek i MPZP :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

O Panie!!!
Ale to przecież przetarg na to trzeba rozpisać, prowizję przyjąć.... To nie są tanie rzeczy. :)
Po za tym jak zrobimy 400m to chyba na 10 lat wystarczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziś próbowałem przejść ulica pszenna do ronda.wszesdzie pełno błota i koparek.brak tymczasowego przejścia (drewniane mostki z barierkami).po kilku minutach namysłu człowiek zmuszony był iść przez pole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy płyty na Kubusia Puchatka kolo sołtysa to tez zdjęte z Pszennej ? Czy to przypadek ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przypadek, a ty zajmij się swoim obejściem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wiesław nie tak ostro bo się potniesz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mam płyt na obejsciu . Ale chetnie sie dowiem czy plyty na k. puchatka to te z pszennej czy nie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To idź i spytaj Sołtysa, a nie siejesz zamęt na forum i szukasz chętnych do opluwania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szeryf się znalazł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jezeli na Kubusia P. są plyty z pszennej to dlaczego ? Ja też nie mam drogi . Równini i równiejsi ? Jakie jest kryterium otrzymania płyty ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...