Co się stanie, gdy przestaniesz uprawiać sport i ćwiczyć?

Od maja jestem prawie siedzący z powodu kontuzji kostki. Trening prawie zerowy, koniec z graniem w piłkę nożną, w którą grałem raz lub dwa razy w tygodniu w weekendy, a nawet już nie chodziłem. Jestem po czterdziestce.

Czy to powoduje problemy zdrowotne? Ostatnie badania krwi pokazują, że mam stan przedcukrzycowy (nigdy nie byłem nim przez całe życie) i mam nieznacznie podwyższone ciśnienie krwi. Mięśnie nóg/ramion są na pewno słabe i chodzę o kulach. Uraz nogi również wywołał poważny atak dny moczanowej, ale teraz kwas moczowy jest prawie pod kontrolą. Wraca, jeśli za bardzo się wysilę z uszkodzonymi nogami.

Każdy wgląd jest doceniany. Umów się na wizytę, aby ocenić, czy potrzebuję operacji, aby stanąć na nogi. W mojej głowie kończy się to, jak szybko mój normalnie wysportowany stan zdrowia się pogarsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że należy to skonsultować z osobistym lekarzem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...