Co zrobić żeby go nie stracić?

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Hej jestem Emilia i szukam rady. Szybko opiszę swoją sytułację:
Mam faceta znamy się od dłuższego czasu od niedawna jesteśmy razem niesamowicie jest mi z nim dobrze mamy podobne zainteresowania i ogólnie świetnie nam się układało...

On jest świadkiem Jehowy a ja Ateistką...
Z jednej strony twierdzi że nie wierzy i zapewnia o szczerym uczuciu... I wierzę ale wyjście z tej religii jest bardzo trudne... I bardzo się boję że zmieni zdanie, Bo jego cała rodzina się od niego odwróci i nie wiem czy on będzie w stanie wybrać mnie...
Jestem pewna że chcę spędzić z tym facetem resztę życia... I tutaj proszę o radę... Jak mu to pokazać? Wspieram, chwalę, rozmawiam... co mogę zrobić żeby był ze mną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co zrobić żeby go nie stracić?

Wybacz szczerość. Ale świadkowie jehowy to nie są dobrzy partnerzy do małżeństwa. Rozumiem że go kochasz ale zamieni ci życie w piekło. Poza tym dla niego jesteś z tzw świata i jesteś gorszą osobą. Staram się zrozumieć Ciebie ale postaraj się poczytać o tym, zasięgnąć rady. Może są np psycholodzy którzy zajmowali się takimi zagadnieniami. Uwierz, wiem co piszę. Jechowici to osoby z autentycznie spranymi mozgami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...