Co zrobić żeby go nie stracić?

Temat dostępny też na forum: Wesele
Hej jestem Emilia i szukam rady. Szybko opiszę swoją sytułację:
Mam faceta znamy się od dłuższego czasu od niedawna jesteśmy razem niesamowicie jest mi z nim dobrze mamy podobne zainteresowania i ogólnie świetnie nam się układało...

On jest świadkiem Jehowy a ja Ateistką...
Z jednej strony twierdzi że nie wierzy i zapewnia o szczerym uczuciu... I wierzę ale wyjście z tej religii jest bardzo trudne... I bardzo się boję że zmieni zdanie, Bo jego cała rodzina się od niego odwróci i nie wiem czy on będzie w stanie wybrać mnie...
Jestem pewna że chcę spędzić z tym facetem resztę życia... I tutaj proszę o radę... Jak mu to pokazać? Wspieram, chwalę, rozmawiam... co mogę zrobić żeby był ze mną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co zrobić żeby go nie stracić?

Wybacz szczerość. Ale świadkowie jehowy to nie są dobrzy partnerzy do małżeństwa. Rozumiem że go kochasz ale zamieni ci życie w piekło. Poza tym dla niego jesteś z tzw świata i jesteś gorszą osobą. Staram się zrozumieć Ciebie ale postaraj się poczytać o tym, zasięgnąć rady. Może są np psycholodzy którzy zajmowali się takimi zagadnieniami. Uwierz, wiem co piszę. Jechowici to osoby z autentycznie spranymi mozgami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....