Kasia F - ocena (1) Bardzo dobry i profesjonalny kontakt. Szybkie załatwienie wypożyczenia... Kasia F Michał Wróbel Lux Dom - ocena (1) Jako zarządca nieruchomości, wynajmowaliśmy osuszacze w celu wysuszenia... Michał Wróbel Lux Dom Artur Gałka - ocena (1) pełna profeska, dobry kontakt, szybko i solidnie, polecam! Artur Gałka
Ryszard - ocena (1) bardzo profesjonalne podejście, szybka reakcja na zgłoszenie, próba... Ryszard ITL - ocena (1) elastyczna i skuteczna współpraca, polecamy ITL ITL - ocena (1) Elastyczna i fachowa współpraca, polecamy ITL Promax - ocena (1) Polecam. Firma, Panowie pomogli podjęli działania zaraz po telefonie mimo... Promax Krzysztof S. - ocena (1) Polecam! Szybko, fachowo i profesjonalnie. O nic nie musiałem się martwić.... Krzysztof S. Tadeusz - ocena (1) Wycieki wykryte szybko i profesjonalnie. Warto powierzyć poszukiwanie... Tadeusz Daniel - ocena (1) Mogę polecić z czystym sumieniem. Super kontakt, profesjonalnie wykonana... Daniel Tomasz - ocena (1) Solidna firma, fachowi i pomocni specjaliści. Polecam. Tomasz Milena - ocena (1) Firma fachowo i trafnie określiła przyczynę zawilgocenia budynku. Z efektów... Milena Madzia Ur - ocena (1) Usługa wykonana profesjonalnie i w bardzo szybkim czasie. Problemem było... Madzia Ur Marcin - ocena (1) wszystko ok! super kontakt i szybki dowóz urządzeń Marcin Władek - ocena (1) Szybko I skutecznie, pełna profeska polecam. Władek Andrzej - ocena (1) Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie, serdecznie polecam Andrzej Joanna - ocena (1) Zalety: bardzo profesjonalnie i klarownie przygotowana wycena; bezproblemowy... Joanna Franciszka - ocena (1) Świetna firma, pełen profesjonalizm. Dostałam ich z polecenia i przekazuje... Franciszka Artur - ocena (1) Fachowe podejście. Szybka pomoc i duża wiedza. Szczerze polecam! Artur Grzegorz - ocena (1) Fachowa pomoc przy osuszaniu. Dobry kontakt. Sprawny dowóz i odbiór. Polecam Grzegorz