W roku 2020/21 miałem przyjemność uczestniczyć w kursie przygotowującym do egzaminu na certyfikat CAE w szkole Prestige Lingua, gdzie moim lektorem był p. Stanisław.

W zajęciach bardzo podobało mi się to, że położono równomierny nacisk na kształcenie każdego z elementów składowych języka - czytania, słuchania, pisania i mówienia - dzięki czemu w każdym aspekcie poczyniłem ogromne postępy. Co więcej, dzięki takiemu działaniu wszystkie zagadnienia były przedstawiane tak, że nigdy nie odczułem zmęczenia/znużenia zbyt dużą ilością np. tematów gramatycznych na pojedynczych zajęciach.

To co jest warte wspomnienia to panująca atmosfera, która była bardzo dobra - był to jeden z czynników, który motywował mnie jak i pozostałych kursantów do aktywnego uczestnictwa i dzięki temu nawet Ci najbardziej nieśmiali nabrali odwagi do wypowiadania się na przeróżne tematy.

Polecam jeszcze raz wszystkim szkołę Prestige Lingua - dzięki Waszej pomocy zdałem CAE z wysokim wynikiem co otworzyło mi drogę na studia zagraniczne :)