Marta - ocena (1) Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego i indywidualnego podejścia do... Marta AB - ocena (2) Ciekawe zajęcia. AB Maja - ocena (1) Polecam szkołę językową Prestige Lingua, chodzą tam moje dzieci. Córka... Maja
ElaK - opinia (3) Najlepsza szkoła językowa w Gdańsku, a pewnie i w Trójmieście. Chodzę ja i... ElaK Aleksandra - opinia (3) Mam porównanie z kilkoma innymi i moim zdaniem to najlepsza szkoła językowa w... Aleksandra Martyna Mayer - opinia (3) Jestem bardzo zadowolona z wyboru Prestige Lingua dla mojego dziecka! Moja... Martyna Mayer Zofia, mama Hani - opinia (2) Moja córka była dwa razy na obozie w Mikoszewie ze szkoły Prestige Lingua.... Zofia, mama Hani Ewa S - opinia (2) Nauka w Prestige Lingua to jak spotkanie ze znajomymi, ale z dużą dawką... Ewa S Marcin Baliński - opinia (2) Syn wrócił bardzo zadowolony z obozu. Bardzo mu się podobało. Zapowiedział,... Marcin Baliński Maksymilian - opinia (2) Przez długi czas zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniej szkoły językowej.... Maksymilian Ania - opinia (2) Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty w Prestige Lingua był strzałem w... Ania Irena - opinia (2) Sympatyczne miejsce i doskonała opieka. Najlepsze 10 dni w roku dla mojego... Irena mama M - opinia (2) Wspaniały czas zabawy i nauki przez zabawę, zarówno w moich oczach jak i... mama M Dzidka - opinia (2) Szkoła Prestige Lingua - nic dodać nic ująć. W moim mniemaniu najlepsza.... Dzidka Bożena B. - opinia (2) Drugi rok z rzędu wysłaliśmy syna na obóz z Prestige Lingua. Mnóstwo zajęć... Bożena B. Jadwiga - opinia (2) Jestem osobą, która ceni sobie profesjonalizm i komfort, i muszę przyznać, że... Jadwiga Ilona O. - opinia (2) Jeśli zastanawiacie się, czy warto nie zastanawiajcie się dłużej. To... Ilona O. Asia - opinia (2) Uwielbiam Prestiżem. Wspaniałą pani lektor. Super sale każda w innym stylu,... Asia Jurek - opinia (2) Jestem pod wrażeniem półkolonii Summer Camp w Prestige Lingua! Moja córka... Jurek Gosia S. - opinia (2) Prestige Lingua to nie tylko miejsce, gdzie się uczy. To miejsce, które... Gosia S.