Monika - opinia (2) Jestem pod wielkim wrażeniem wysokiego poziomu nauczania i bardzo... Monika Wojtek - opinia (2) Uczęszczałem m.in. na zajęcia przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty.... Wojtek Marta - opinia (1) Cudowna organizacja. Dzieci zaopiekowanie o do tego wszystko po angielsku. Marta
Basia z Wrzeszcza - opinia (1) Córka była na obozie językowym w Londynie i już nie może się doczekać na... Basia z Wrzeszcza Basia z Wrzeszcza - opinia (1) Szkoła ma unikatowy klimat. Korzystałam z zajęć dla dzieci i dla dorosłych.... Basia z Wrzeszcza Conroy - opinia (1) W roku 2020/21 miałem przyjemność uczestniczyć w kursie przygotowującym do... Conroy Monika - opinia (1) Córka była bardzo zadowolona z uczestnictwa - jak określiła - good idea:) Monika Marta - opinia (1) Serdecznie polecam, fantastyczna atmosfera, ciekawy program, mile spędzony... Marta Marta - opinia (1) Polecam szkołę językową Prestige Lingua. Córka uczęszczała na zimowisko i... Marta Mnk - opinia (1) Córka uczestniczyła w półkoloniach w styczniu 2020 była bardzo zadowolona... Mnk Agata Markowska - opinia (1) Gorąco zachęcam do skorzystania z usług szkoły Prestigue Lingua. Sposób... Agata Markowska Anna - opinia (1) Elastyczne godziny zajęć, ciekawe zajecia dla dzieci, bardzo kolorowy... Anna Lucyna - opinia (1) Korzystałam z usług wielu szkół językowych. W Prestige Lingua po raz pierwszy... Lucyna Ewa - opinia (1) Znamitci nauczyciele, świetna atmosfera, ciekawe metody Ewa Caspeeer - opinia (1) Świetna szkoła. Zaangażowanie i pasja wszechobecne. Cenię indywidualne... Caspeeer Kasia - opinia (1) Raz w tygodniu spotykam się z native speakerem. Bardzo dobra szkoła językowa.... Kasia Aneta - opinia (1) Szkoła tworzona z pasją. Polecam każdemu, kto zastanawia się jeszcze nad... Aneta Od samego początku najwyższy poziom :) (1) Zdecydowanie najlepsza szkoła językowa! Miałam okazje uczyć się w kilku... Anna fantastyczne miejsce! (1) W szkole panuje super atmosfera, panie z którymi rozmawiałam wybierając kurs... Paula Wspaniala szkola jezykowa POLECAM (1) Wybralam szkole Prestige Lingua z polecenia znajomych. Wspominali o... Agnieszka