Jana - ocena (1) W tym roku kończę Cosinus w Gdyni. Jak dla mnie to super szkoła do... Jana Emilia P. - ocena (1) Polecam gorąco szkołę Cosinus w Gdańsku. Kompetentna i pomocna kadra... Emilia P. Julia - ocena (1) rewelacja! Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Kierunek Florysta-rewelacja!!!!... Julia
Olga - opinia (1) Kończę technika masażystę. Nauczyciele świetni. Niestety w sekretariacie... Olga Jadzia - opinia (1) super szkoła Cosinus, duży wybór Kierunków. Jadzia Kamila - opinia (1) Przez cały okres edukacji a chodziłam przez 2 lata na kierunek : opiekun... Kamila Sebastian - opinia (1) Miłą obsługą w sekretariacie panie zawsze uśmiechnięte i pomocne Nie ma... Sebastian Karolina - opinia (1) jak najbardziej polecam szkołę cosinius Karolina Kasia - opinia (1) Polecam szkołe Cosinus w Radomiu. Nauczyciele super. Kasia Pola - opinia (1) Szkoła wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Głównie prostymi zasadami... Pola Słuchacz - opinia (1) odradzam, poziom nauczania=0, traktowanie dorosłych ludzi jak śmieci.... Słuchacz Asia - opinia (3) Jestem bardzo zadowolona ze szkoły Cosinus, kierunek asystentka... Asia Emila - opinia (2) W tym roku kończę cosinus w Gdańsku, opiekuna medycznego. Jak dla mnie to... Emila AngelikaGro - opinia (4) Ja realizuję naukę w szkole policealnej cosinus i mogę powiedzieć, że mój... AngelikaGro Lilia - opinia (1) Ukończyłam szkołę Cosinus w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Szkoła jest... Lilia Justyna - opinia (3) Bardzo polecam. Szkoła całkowicie za darmo bez ukrytych opłat, sale dobrze... Justyna Szkoła Policealna Cosinus (22) Polecam szkołę, sale dobrze wyposażone, nauka bezpłatna, zaświadczenie od ręki. Anna Ania787 - opinia (3) Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę Policealną w Gdyni. Jestem słuchaczem... Ania787 Kasia34 - opinia (3) Bardzo polecam Cosinus w Gdyni. Byłam na kierunku masażysta - dużo się... Kasia34 Krystian - opinia (1) Uczęszczałem na kurs kzz technik informatyk. Wybuchła pandemia było kilka... Krystian