Cóż tu więcej pisać, GDprawko to jest to :)

Nie będę się zbytnio rozpisywała, tyle tutaj dobrych opinii :) Co prawda państwowy egzamin przede mną, ale z czystym sumieniem mogę polecić kursy w tutejszym osk. Jeśli chodzi o instruktorów to same superlatywy, moim był Mirek :) Cierpliwość, sumienność, podejście do kursanta, to raptem namiastka tego co osk oferuje. Nie ma żadnych krzyków, stresów, i bawienia się w ciuciu babkę. Przychodzisz do osk, i wychodzisz pełen/pełna wiedzy jaką przekazują Nam instruktorzy. Moją zmorą był rękaw :), ale Mirek pokazał mi sposób na ten wstrętny łuk, którego i tak zapewne nie będziemy stosować w praktyce hehe :) Duży plus również za poczucie humoru, umiejętność wysłuchania drugiej
osoby i brak nudy. Na te dobre słowa zasłużył także los Adamos, również jest cierpliwy, potrafi dobrze wytłumaczyć i pomóc, ma poczucie humoru. Miałam się nie rozpisywać, ale w praktyce wyszło inaczej. Jeszcze raz z czystym sumieniem i ręką na sercu, polecam ten ośrodek szkolenia kierowców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

bardzo dziękujemy, nie często zdarza się żeby ktoś dodał opinie przed egzaminem ale to bardzo miłe. Dzięki i powodzenia na państwowym choć jestem przekonany że będzie dobrze ! ;-) Pozdrawiam. Adam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0