Alicja - opinia (1) Nic dodać, nic ująć. Naleśniki rozpływają się w ustach Alicja Super miejsce (1) Przepyszne naleśniki zapiekane beszamelem, zupy oraz pierogi. Grzane wino i... Iza Średnia (1) Do lokalu trafiłam przypadkiem ale już od początku urzekła mnie mina kelnerki... Kara
Już tęsknię (1) Byliśmy grupą . Wszyscy bardzo zadowoleni z jakości potraw i przesympatycznej... Babcia Brak realizacji gruponu (1) Niestety nie mialam okazji zlejsc w restauracji z powodu odmowy realizacji... Niezadowolony klient ena (1) Pyszne naleśniki..Szczerze polecam ena Crepes naleśniki Gdańsk (4) Super Naleśniki. super miejsce. Obsługa młoda a musze przyznać że zachuwuję... Krzysztof najlepsze naleśniki, super odsługa (1) Byliśmy z żoną, polecam wszystkim jak będą w Gdańsku. Super jedzenie, obsługa... turyści z Warszawy Najlepsze naleśniki w trójmieście (1) Byłem z rodzinką w niedzielę w naleśnikarni CREPES i jestem w szoku!!! Tak... Marek Pyszne naleśniki super obsługa (1) Najlepsze naleśniki jakie jadłam :) mniam mniam ANETA Zadowolony gość (1) Super lokalik przytulnie smacznie i miło.Goronco polecam. Adam Bardzo polecam (1) Trafiłam do tego miejsca przypadkiem. Ale nie żałuję. Bardzo przyjemne... Bożena