Najlepsza w Gdańsku (1) Stary dobry Kaliszczak, pyszne wyroby i dobre ceny. Cukiernia z tradycją! S Świetna piekarnia (1) Duży wybór pieczywa, dostępne ceny oraz miła obsługa Eleonora Jankowska Kaliszczak - ok (1) Kliszczak - ok, bajadera - ok tom
opłata dodatkowa za torebkę do zapakowania chleba (1) Po pół roku znowu trafiłam do tej piekarni ,kupić chleb który chciałam mieć... Ola Absolutnie nie polecam!!!!!!!!!!! (1) Zamówiłam tort urodzinowy dla mojej malutkiej córeczki, w niedzielę w dniu... Sylwia zmienic personel!!!!!!!! (1) Byłam tam 2 raz dzisiaj na zapiekance i GWARANTUJE ZE WIECEJ TAM NIE... bya.klientka Mega rozczarowany (1) Tłusty czwartek :) Cały dzien czekałem na to żeby zjesc dwa paczki z... Michal Miła metamorfoza gorąco polecam (1) Byłem ostatnio w cukierni Kaliszczak i muszę przyznać że wyroby przechodzą... smakosz Miła zmiana cukierni Kaliszczak (1) Byłem ostatnio w cukierni Kaliszczak i zaszły spore zmiany lokalik wygląda... Kriss1980 Mega pączki (1) Moim zdaniem najlepsze pączki w Gdańsku, a jadła juz w wielu vukierniach, tu... Chocho Obsługa na najniższym poziomie! (1) Długo się zastanawiałam czy to napisać gdyż bardzo cenię sobie wyroby tej... Ala świetne lody (1) Najlepsza lodziarnia w Gdańsku, aczkolwiek lody nie są tanie (teraz już chyba... xxxxx stala bywalczyni - opinia (1) no tak... wiadomo wszem i wobec,że każdy zawsze myśli o sobie. ale postawmy... stala bywalczyni marcinki ehh... (1) Zachęcona reklamą rogalików św.Marcina zawitałam do cukierni z chęcią wypicia... Sylwia Obsługa fatalna (1) Mimo iz cukiernia bardzo renomowana to obsługa wrecz fatalna, dosc czesto... poscik