R. - opinia (2) Beza Pavlova z cukierni Formella jest nie do pobicia. Można zjeść... R. E.W - opinia (1) bardzo dobre ciasteczka oraz chlebek E.W Tomek - opinia (2) Bardzo smacznie i tanio! Do tego miła i kompetentna obsługa. Polecam. Tomek
Agnieszka - opinia (1) Zamawiam torty w cukierni Formella na wszystkie rodzinne uroczystości. Torty... Agnieszka MMMM - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam ciasta, torty...wszystko pyszne. MMMM Aga B. - opinia (1) Zamawiałam w cukierni tort na urodziny syna - był smaczny i wyglądał pięknie.... Aga B. Agnieszka - opinia (1) Bardzo często zamawiam z cukierni torty (moim faworytem jest cytrynowy ale... Agnieszka M.K. - opinia (1) Polecam!! Ciasta zawsze na najwyższym poziomie, a lody własnej produkcji -... M.K. Radek - opinia (1) Rewelacyjna cukiernia, mega smaczne ciacha, zero chemicznego posmaku, a już... Radek Joanna - opinia (1) Miła obsługa, pyszne wyroby, mniam mniam Joanna az - opinia (1) Bardzo smaczne ciasta, pięknie udekorowane torty, pyszne lody, ceny... az polecam (2) Dzisiaj kupiłam sernik z malinami. Był przepyszny. Dawno nie jadłam czegoś... Anna Okropne (1) Właśnie dzisiaj kupiłam stare ciasto Barbara b polecam (1) Mam po drodze i niemal codziennie skuszę się na coś dobrego. Od święta -... Pola Tort (1) Ogólnie tort był zjadliwy, natomiast obsługa masakra Prze pani Polecam!!! (1) Naprawdę smaczne ciasta, zwłaszcza serniki jak u mamy:) Fajne torty w... stała klientka ewa - opinia (1) super mila usługa i ceny przyzwoite ewa