władysław - opinia (1) Zakup lornetki 8x42, obsługa przez p. Rafała profesjonalne i terminowo... władysław czysta woda - opinia (1) Odbierałam zamówienie z internetu. Jest coś, czego nie było wcześniej -... czysta woda Jan - opinia (1) Profesjonalna obsługa i ogromna wiedza pracowników w sklepie. Pomogli dobrać... Jan
Kilent - opinia (1) Zamawia się on line a później stoi w kolejce po odbiór. Bez nadzejna obsluga Kilent Foto - opinia (1) Salon na ul. Kartuskiej. Niemiła,nieuprzejma obsługa.Byłam sama a... Foto Wypożyczenie sprzętu (1) świetna obsługa i bardzo szybka pomoc przy wynajmie. Przed zleceniem poszła... Klient w opałach Na pewno tu wrócę (1) Bardzo kompetentni doradcy. Pan Tomek pomógł wybrać mi aparat dopasowany do... Tomasz Specjalistyczne doradztwo (1) Sklep godny polecenia. Sprzedawca poświęcił mi sporo czasu żeby dobrać... Karolina Najlepszy sklep w Trójmieście (1) Szczerze polecam. Szeroka oferta, doradcy z szeroką wiedzą. Kupowałem... Tode zwrot (1) Ostatnio zakupiłam w cyfrowe głowicę wideo. Pomimo, że zapłaciłam za nią... Anna Profesjonalne doradztwo / bajzel w realizacji zamówienia. (1) Nie chce mi się rozpisywać na temat tego jakie przeboje miałem z odbiorem... Piotr Ananicz kompetencji zero (1) byłem w sklepie na kartuskiej chciałem sie dowiedzieć czegos od fachowców w... grzyb Polecam (1) Wczoraj odebrałem zamówiony w sklepie aparat. Bardzo miła obsługa, pomocna i... Seba zadowolony - w końcu! (1) Jestem na tyle zadowolony z obsługi i oferty sklepu, że chce mi się o tym... Łukasz Tyski Nikon D7000 zakup i reklamacja (1) Sklep może nie najtańszy, ale jakość usług zawsze oceniam po tym jak... Maciek Rutecki Dobry sklep interentowy... (1) ...a odebrac można na miejscu. Raczej polecam, nie zawsze najtańsi ale zawsze... Józef Stępień Mało elastyczni... (2) nie polecam, pustawe gabloty, ceny sztywne - sam pracuję w handlu i w tych... "Lojalny" klient