Cytat na dzisiaj

Łysiaka bo se przeglądałem w drodze dziś:

" Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

Błagam, uszanujcie dobrą literaturę i tylko nie cytujcie Paolo Coelho. Dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie.

~Niels Bohr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

U mnie bywało odwrotnie.Albo tylko mi się tak wydawało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

mam chyba dużo szczęścia w życiu - bywałam sama, ale nigdy nie byłam samotna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

Teraz ode mnie na poważnie:
Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

"z okazji ( czegoś ...) życzę Ci, żeby Cię zło omijało"
mój Tata .
to najlepszy i (z mojego pktu widzenia) najbardziej wzruszający cytat na dziś jaki mogę przytoczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

Kto rano wstaje,
ten idzie po bułki:-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

Kiedy wszystko inne zawiedzie, dajcie za wygraną i idźcie do biblioteki.

~Stephen King
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

A co ty myślisz? To samo im poeiedzialem.. Bo oni ze ja mam szkolenie za free to co panikuje.. To mu mówię.. Panie a czy urząd płaci za szkolenie zabawkowymi pieniędzmi? Nie! Takimi samymi jak bym sam zapłacił! I wymagam tego by mieć sprawny sprzęt itd.. Ale jak grochem o ścianę.. Jak ktoś kto sam nie potrafi pospawac elementu doczolowo mam mnie uczyć?! Jesli dalej tak będzie to będę toczył wojnę! A na egzamin pozycze spawarke od znajomej firmy.. No innej opcji brak!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

tak czy owak napisz, niech firma szkoląca zwróci Ci te stracone dni - przecież Ty masz się uczyć, a nie tylko przychodzić. a urząd niech sprawdza firmę zanim podpisze umowę szkoleniową, w końcu miasto (również z Twoich podatków) płaci za te szkolenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

No taki mam zamiar.. Ale pobralem sobie instrukcje obslugi spawarki.. Jutro obczaje i postaram sie ją ustawić.. Jeśli nie to wale do urzędu.. Nie jestem pewien czy urzad placi mi tez za ewentualne poprawki.. Oby! Bo inaczej kicha.. Pojechalem do znajomego zakladu gdzie spawaja tigami.. Za pierwszym razem wszysko wychodziło! Dlategi jestem pewien ze to spawarka..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

marTinez pisz do Urzędu Pracy póki czas, wyjaśnij o co chodzi, bo faktycznie Cię podliczą za nic. Niech oni rozpoznają tę sprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

już nie będę oczerniał firmy :) bo już w ogóle pod gorę mi zrobia i sie powieszę jak obleje :( ale normalnie masakra.. mają jakąś tam wiedzę.. ale w metodzie MIG a co do tiga to sie go boja chyba..a tig alu.. ooo już w ogóle wiedza czysto teoretyczna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

A gdzie robisz ten kurs ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

aaa cieżka sprawa :( ide od jutra na wojne ze szkoła.. szkolenie trwa 32 dni.. 10 straciłem na nauke spawania zwykłej stali mimo ze szkolenie mam na aluminium.. a jak przesiadłem sie teraz na alu.. to żaden instruktor nie jest w stanie poprawnie ustawić spawarki :( wiec kolejne 4 dni teraz już stracone, bo po 4 dniach stwierdził ze spawarka popsuta.. gdzie mówiłem to od dnia pierwszego :( jednym słowem dramat :( ludzie w tej szkole sie buntują.. a ja mam lipe bo jak obleje egzaminy to muszę za szkolenie zwracać :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

o! marTinez :) jak tam Twoje lutowanie ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

kto pod kim dołki kopie.. jest operatorem łopaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

Kto pod kim dołki kopie,
ten się śmieje ostatni:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Cytat na dzisiaj

,,lepiej mieć parkinsona i trochę rozlać niż alzheimera i zapomnieć wypić,, ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cytat na dzisiaj

Aby pisać dobrze, wyrażaj się jak człowiek prosty, ale myśl jak mędrzec.

~Arystoteles
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

Analiza umowy kredytowej (4 odpowiedzi)

Znacie kancelarie prawne, które bezpłatne analizują umowy o kredyty frankowe i dają rekomendacje,...