Czogum

Opony - sprzedaż Wulkanizacja Warsztaty samochodowe

Pruszcz Gdański, Przemysłowa 6

Daniel Chełkowski - ocena (1) Szybko profesjonalnie i bezpiecznie, nowe opony z montażem️ Daniel Chełkowski adele - opinia (1) bardzo dobry warsztat uważam że w tej chwili nie ma lepszego w Pruszczu... adele wałki (1) Z usług korzystałem kilka razy, jednak po ostatnim wydarzeniu pragnę... Artur
Nie polecam, dużo problemów i brak naprawy (1) Bardzo nie polecam tego warsztatu, mechanicy są nierzetelni i niekompetentni.... Wojciech Zaczęło się dobrze, skończyło znacznie gorzej (2) Pojechałem do serwisu, ponieważ z zewnątrz wyglądał ładnie i nowocześnie. W... Wojtek Mechanicy nadający się do niczego (1) Bardzo nie polecam tego serwisu. Mechanicy nadają się jedynie do wymiany... Julian nie polecam :( (2) Nie polecam, totalny brak komunikacji pomiędzy właścicielem i jego synem.... zniesmaczona Audi A8 (1) Warsztat godny polecenia. Pełen profesjonalizm. Miejsce super, sprzęt... Marcin Bardzo dobry serwis opon w Pruszczu (1) Bardzo dobry serwis opon w Pruszczu , dogodnie położony i komfortowy dla... WYMIENIAM OPONY Tragedia (1) Ten warsztat powinien zostać dawno zamknięty, ale oczywiście znajdą się tacy... CZOPGUM BArdzo dobry warsztat (1) Sam warsztat i mechanicy godni polecenia. Ceny bardzo przystępne, co... Adam Opel, 103 tys przebieg (2) Luty. Problem: Kontrolka “check-in”, kontrolka emisji spalin,... Klientka Zakup opn (2) Zdecydowanie Polecam. profesjonalna obsługa w bardzo dobrej cenie. Klient Profesjonalny warsztat (1) Dawno już miałem napisać, ale lepiej późno niż wcale. Panowie pomogli mi w... Piotrek Asymetria samochodu i nie tylko (1) Miałam już kilkakrotnie problem z samochodem, za każdym razem pomogli, kasy... Grażyna PrimaSort (1) Pełen profesjonalizm oferowanych usług. Miła, domowa atmosfera, fachowe... Adii Zdecydowanie polecam (1) Firma pro-kliencka, miła obsługa zarówno emailowo, telefonicznie, jak i na... Piotr