Strzyżenie i Pielęgnacja Psów CZTERY ŁAPY

Pielęgnacja zwierząt

Sopot, al. Niepodległości 718 (wejście od ul. Bocznej)

Tragedia (2) Przed pójściem do tego salonu przeczytałam wiele pochlebnych opinii ,... DK No rewelka (1) Mamy przepiękną sunie shih-tzu Sziszke...a po wyjściu z salonu jest jeszcze... Sonia SUPER!!!!!!!! (1) Byłam dzisiaj z moją sunią z której Pani zrobiła prawdziwą sznaucerkę. To... właścicielka Shirki
Czysto i miło (1) Przyjazna atmosfera. Dbałość o czystość narzędzi! Właściciel jeśli chce może... Janka SUPER SALON (1) PROFESIONALNE PODEJŚCIE do psa obsługa bardzo miła poprostu super... FARO PROFESJONALNY SALON (1) BARDZO POLECAM TEN SALON.PROFESJONALNA I MILA OBSLUGA,MOZNA SIE WIELE NOWEGO... MAREK Polecam w 100% ! (1) Mój Rudolf jest piękny i pachnący. Polecam. M. Jeden z lepszych salonów w trójmiescie!!! (1) Odwiedziłem ten salon pare dni temu z polecenia znajomej i nie żałuje!! W... Tomek Wspaniale! (1) Jestem zachwycona jakością usług jakie oferują Cztery Łapy! Mój York został... Aleksandra SUPER SALON (1) Bardzo miło i profesjonalnie. Pani poradziła sobie nawet z zaniedbałym... Mini-west-Sopot POPROSTU SUPER (1) mam nadzieje ze taka jakość bedzie tam zawsze,jest poprostu rewelacjia,nasz... taki ktoś Klientka - opinia (1) Byłam tam z moją seterką, panie przesympatyczne, mają bardzo profesjonalne... Klientka Bardzo fajny zakład ! (1) Byliśmy z pieskiem - Majką na strzyżeniu. Piesek się nie bał. Był wyjątkowo... konik miłe 2 Panie (1) bardzo fajna atmosfera! byłam już jakiś czas temu z jamniczką szorstkowłosą,... iza m Super!!!!!!!!!! (1) Super, polecam wszystkim posiadaczom zwierząt. Profesjonalnie , miło i za... Marta dziękujemy:) (1) Przesympatyczna atmosfera,przemiłe Panie ,nasz TOFII uwielbia to miejsce tak... A.W.M.J Rewelacja!!! (1) Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, sympatyczna i... Maja i jej pies Gucio klientka - opinia (1) Po wyjsciu z czterech lap zarowno ja ,jak i pupil bylismy zadowoleni :)) klientka