Strzyżenie i Pielęgnacja Psów CZTERY ŁAPY

Pielęgnacja zwierząt

Sopot, al. Niepodległości 718 (wejście od ul. Bocznej)

Maja TR. - ocena (1) Przesympatyczna Pani, ktora dokladnie pokazala mi w jaki sposob podcinac... Maja TR. Super! (1) Pełen profesjonalizm i bardzo miła właścicielka z cudownym podejściem do... Karolina Niko (1) Profesjonalnie, dokładnie i w atrakcyjnej cenie! Polecam ten salon wszystkim... west Niko
Najlepszy zakład w Trójmieście! (1) Razem z moim czworonogiem byłam już w wielu salonach, ale ten ujął mnie... Zadowolona klienta Gorąco polecam! (1) Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pieska, przemiła... Karolina T. Uwaga (8) Jeżeli chcecie skorzystać z usług tego salonu lepiej zabierzcie ze sobą... Jagoda cudowne Panie (1) Dwie młodziutkie sympatyczne Panie. Maja bardzo dobre podejście do zwierząt.... kociara Rewelacja, polecam ten salon!!! (1) Długo szukałam salonu dla mojego pieska, ale teraz już wiem, że tutaj mogę w... Sylwia Bardzo przyjazny salon psiej fryzury (1) Korzystam z usług 4 Łap od kilku lat, Panie są bardzo miłe i troskliwe,... Maltańczyk Nie, nie i jeszcze raz nie (1) Panie pracujące w tym zakładzie są po prostu bezczelne - zwłaszcza jedna z... Izabella 100% ZADOWOLENIA ! (1) PRZYWIOZŁAM YORKA W OPŁAKANYM STANIE PO WIZYCIE W INNYM SALONIE. PANIE... ANETA Polecam (2) To już kolejna wizyta i jestem bardzo zadowolony, mała Dianka też :)... Tomek super polecam (1) Korzystam regularnie z usług salonu - POLECAM NA 100% MARLI22 Gorąco polecam! (1) Korzystam z usług Czterech Łap już od ponad dwóch lat (a właściwie mój pies... Agata tak, tak i jeszcze raz tak!!!!!! (2) Jestem klientką od początku i bardzo polecam! wlascicielka Koko i Trufla polecam! (1) Mam dwa Westy, które skorzystały z usług Czterech Łapek dwukrotnie. Wyglądają... Karolina Połom SUPER (1) SUPER!!!! polecam ten salon mój sznaucerek wyglada teraz swietnie :) Krzysztof polecam :) (1) polecam ten zakład, mój west wygląda teraz o niebo lepiej. Napewno tam wróce :) asia_gdynia SUPER !!! (1) To była moja pierwsza wizyta i na pewno nie będzie ostatnią. Panie bardzo... Ewa ZADOWOLONA STAŁA KLIENTKA (1) Jestem stałą klientką salonu "Cztery Łapy" od kilku lat, przyprowadzam do... ELA