BARDZO POZYTYWNIE! (1) W sierpniu firma CPR wykonywała u mnie oświetlenie ogrodu oraz zakładała... Iwona rewolucja w ogrodzie (1) Kiedy budowaliśmy ogród staraliśmy się wykonywać wszystko sami, wykorzystywać... Anna Jesteśmy bardzo zadowoleni (1) Trudno do wykonanej usługi mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Cały czas, zarówno... Ania i Kuba
Niesamowita firma, POLECAMY!!! (1) Zarzad wspolnoty mieszkaniowej przy al. Niepodleglosci 657 w Sopocie pragnie... Zarzad Wspolnoty Godne polecenia (1) Bardzo fajna, solidna, rodzinna firma. Przede wszystkim zajmują się ogrodem... M.D Firma godna polecenia! (1) Z wielka przyjemnością i pełnym przekonaniem polecam firmę Cztery Pory Roku... Grażyna Ogród przy Restauracji (1) Firma Cztery Pory Roku jest godna polecenia. Współpracujemy już od kilku lat... MULK Wysoki poziom usług i komplekowa oferta (1) Firmę Cztery Pory Roku znaleźliśmy na portalu Trójmiasto, w trakcie... G. Rywelski Irena Bartołd - opinia (1) Juz po raz drugi korzystałam z usług firmy Cztery Pory Roku. Jestem bardzo... Irena Bartołd Wyróżniająca się firma (1) Wysoki profesjonalizm, solidne wykonanie wszystkich etapów usługi , duża... M.Daszkowska Firma godna polecenia (1) Firma realizowała ogród przydomowy w lipcu 2012 roku, od projektu do... Kasia i Marek Zdecydowanie polecam! (1) Mila i fachowa obsluga, profesjonalizm w kazdym calu na kazdym etapie... Agnieszka Zdecydowanie polecam! (1) Firma instalowała system nawadniania ogrodu. Szybko, sprawnie i fachowo. Mogę... Magda WSPANIAŁE POMYSŁY, PASJA, PROFESJONALIZM, ATRAKCYJNE CENY (1) Z firmą po raz pierwszy zetknąłem się 6 lat temu. Z pomysłu właściciela... Krzysztof Współpraca z tą firmą to prawdziwa przyjemność (1) Profesjonalizm, kreatywność, terminowość, rzetelność i ... mogłabym jeszcze... Iwona RZETELNA FIRMA ! (1) Zleciliśmy firmie Pana Przemka zaprojektowanie i wykonanie ogrodu. Projekt... Jakub&Agata "CZTERY PORY ROKU" TO FIRMA PEŁNA PROFESJONALIZMU DLA KAŻDEGO (1) Mieszkamy na Kaszubach, nasza nieco ponad 1000 m działka ciągle wyglądała... Anna Skwierawska Gustownie, profesjonalnie, solidnie... (1) W 2010 roku zleciliśmy firmie Cztery Pory Roku kompleksowe wykonanie ogrodu.... TD RZETELNI (1) Firma bardzo solidna, rzetelna, można oczekiwać dużej elastyczności i... Paweł L