Iwona Orzołek - ocena (1) Wspaniała ekipa :) nasz mały ogródek został odczarowany. Jest pięknie:)... Iwona Orzołek Kufel - ocena (1) Szkoda, że nie mogę dołączyć zdjęć ogrodu stworzonego przez pana Przemka i... Kufel Ela Weber-Zabawa - opinia (1) Ekipa niesamowita, profesjonalne doradztwo, wiedza dotycząca świata roślin... Ela Weber-Zabawa
K-B-R - opinia (1) Przemili fachowcy z Czterech Pór Roku zakładali mi ogród 7 lat temu i od tego... K-B-R Piotr Rutkowski - opinia (1) Firma Cztery Pory Roku zakładała dla nas kilka lat temu ogród wokół domu... Piotr Rutkowski JP - opinia (1) Niestety, mimo naszej cierpliwości bardzo się zawiedliśmy na współpracy z tym... JP Maja Kwiatkowska-Szewczyk - opinia (1) Firma Cztery Pory Roku w swojej ofercie posiada wszystko, czego potrzebuje... Maja Kwiatkowska-Szewczyk Weronika - opinia (1) Sprawna ekipa. Pomysłowe rozwiązania. Kreatywny projekt. Tak mogę podsumować... Weronika Bożena - opinia (1) Firma wykonuje u mnie prace ogrodnicze od kilku lat. W ubiegłym roku... Bożena Bogna - opinia (1) Z usług firmy Cztery Pory Roku korzystam już od kilku lat. W tym czasie mój... Bogna Anita R. - opinia (1) Oryginalny ogród. Dzięki sprawnej i profesjonalnej pracy właściciela i całej... Anita R. Anita R. - opinia (1) Oryginalny ogród. Dzięki sprawnej i profesjonalnej pracy właściciela i całej... Anita R. Miło i profesjonalnie (1) Od samego początku naszej współpracy, wszystko przebiega prawidłowo.... dag Pełen profesjonalizm - POLECAM (1) Co dla mnie było najważniejsze w naszej współpracy? 1) terminowość - nie... AGa Polecam (1) Wspaniałe wsparcie, pomoc i doradztwo. Daniel Koncepcja ogrodu (1) Bardzo polecam Firmę Pana Przemka i jej usługi. Dzwoniłam do Firmy z... Agnieszka Ogród i współpraca marzeń. (1) Zaufaliśmy firmie Cztery Pory Roku i powierzyliśmy jej wykonanie ogrodu.... Ewa Profesjonaliści w każdym calu (1) Nic dodać i nic ująć. Miło, fachowo i mega rzetelnie. Osobiście nie miałem... darekg Znakomita (1) Firma Pana Przemka Cztery Pory Roku - wspaniała. Wszystko co wspólnie... Marek i Kasia polecamy (1) Firma Cztery Pory Roku ze smakiem i gustem zaprojektowała nam uroczy teren... Agnieszka