Bogna - opinia (1) Z usług firmy Cztery Pory Roku korzystam już od kilku lat. W tym czasie mój... Bogna Anita R. - opinia (1) Oryginalny ogród. Dzięki sprawnej i profesjonalnej pracy właściciela i całej... Anita R. Anita R. - opinia (1) Oryginalny ogród. Dzięki sprawnej i profesjonalnej pracy właściciela i całej... Anita R.
Miło i profesjonalnie (1) Od samego początku naszej współpracy, wszystko przebiega prawidłowo.... dag Pełen profesjonalizm - POLECAM (1) Co dla mnie było najważniejsze w naszej współpracy? 1) terminowość - nie... AGa Polecam (1) Wspaniałe wsparcie, pomoc i doradztwo. Daniel Koncepcja ogrodu (1) Bardzo polecam Firmę Pana Przemka i jej usługi. Dzwoniłam do Firmy z... Agnieszka Ogród i współpraca marzeń. (1) Zaufaliśmy firmie Cztery Pory Roku i powierzyliśmy jej wykonanie ogrodu.... Ewa Profesjonaliści w każdym calu (1) Nic dodać i nic ująć. Miło, fachowo i mega rzetelnie. Osobiście nie miałem... darekg Znakomita (1) Firma Pana Przemka Cztery Pory Roku - wspaniała. Wszystko co wspólnie... Marek i Kasia polecamy (1) Firma Cztery Pory Roku ze smakiem i gustem zaprojektowała nam uroczy teren... Agnieszka BARDZO POZYTYWNIE! (1) W sierpniu firma CPR wykonywała u mnie oświetlenie ogrodu oraz zakładała... Iwona rewolucja w ogrodzie (1) Kiedy budowaliśmy ogród staraliśmy się wykonywać wszystko sami, wykorzystywać... Anna Jesteśmy bardzo zadowoleni (1) Trudno do wykonanej usługi mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Cały czas, zarówno... Ania i Kuba Niesamowita firma, POLECAMY!!! (1) Zarzad wspolnoty mieszkaniowej przy al. Niepodleglosci 657 w Sopocie pragnie... Zarzad Wspolnoty Godne polecenia (1) Bardzo fajna, solidna, rodzinna firma. Przede wszystkim zajmują się ogrodem... M.D Firma godna polecenia! (1) Z wielka przyjemnością i pełnym przekonaniem polecam firmę Cztery Pory Roku... Grażyna Ogród przy Restauracji (1) Firma Cztery Pory Roku jest godna polecenia. Współpracujemy już od kilku lat... MULK Wysoki poziom usług i komplekowa oferta (1) Firmę Cztery Pory Roku znaleźliśmy na portalu Trójmiasto, w trakcie... G. Rywelski Irena Bartołd - opinia (1) Juz po raz drugi korzystałam z usług firmy Cztery Pory Roku. Jestem bardzo... Irena Bartołd
1