Nic dodać i nic ująć. Miło, fachowo i mega rzetelnie. Osobiście nie miałem sprecyzowanej wizji mojego ogrodu. Zdałem się na Pana Przemka. Zaprojektował, zaplanował i wykonał tak jak bym sam sobie to wymarzył. W ogrodzie wszystko znalazło swoje nieprzypadkowe miejsce, rośliny, dodatki oraz cała technologia /system nawadniający, oświetlenie/ tworząc zgrany i harmonijny układ. Wszystko wykonane i wykończone z iście zegarmistrzowską precyzją /kamienne okolenia, chodnik z płyt granitowych etc/. Pan Przemek zaproponował wiele rozwiązań, o których sam bym nie pomyślał a rzeczywiście ułatwiają życie, porządkują pewne sprawy a przy tym pięknie się komponują. Szkoda, że idzie zima bo najchętniej zamieszkałbym teraz w ogrodzie:-)

Zatem. Jeżeli szukacie dobrych fachowców, z którymi można porozmawiać o pewnych rozwiązaniach, którzy doradzą, zaprojektują i wykonają Wam piękny ogród i co dla mnie było również istotne, nad którymi nie trzeba stać i wszystkiego pokazywać palcem albo pilnować żeby czegoś 2 razy nie poprawiać to z czystym sumieniem polecam Cztery Pory Roku!