Didi - ocena (1) Byliśmy na pierwszym strzyżeniu dziecięcym. Jestem bardzo zadowolona ze... Didi Panie nie potrafią strzyc! A ceny poszły w górę (1) Wiem, że proste cięcie (dziewczynka, miało być skrócenie o 3 cm długich... autorka Wzrost cen (2) Do tej pory systematycznie przychodziłam z synkiem do Czuprynek na... Monika
Oszpecona coreczka (1) Nie polecam! Przereklamowane miejsce. Owszem miły wystrój który podoba się... Nera Niestety nie polecam , amatorszczyzna (1) Syn byl dzisiaj na strzyzeniu. Pani wykonala strzyzenie maszynka, wyszla jej... katarzyna Niestety nie (1) Nie jestem zadowolona z usługi, Pani miała podciąć włosy dziecku z długości,... Monika brawa dla Pani Natalii (1) Super podejście do dzieci i rodzicow. Jestem pod wrazeniem. Polecam! K.N. Rewelacyjnie i pięknie! (1) U Czuprynek czesanie były 2 moje córki. Obie bardzo zadowolone i obsłużone... Krzysia Lekceważący stosunek do klienta (1) W dniu dzisiejszym kolejny raz miałam skorzystać z synkiem z usług Czuprynek,... Ania Pierwsze postrzyżyny na luzie :) (1) Synek jest bardzo żywy, prawie całe postrzyżyny odbyły się przy stoliku z... Rene super strzyżenie (1) w wykonaniu Pani Karoliny która jakoś sam nie wiem jak zdołała ostrzyc... k Bomba (1) Byliśmy dzisiaj z 2 letnim synkiem u Pani Karoliny. Jestem zaskoczona... Saszka Alina - opinia (1) Bardzo miło i strzyżenie syna bez kłopotów :) Był zachwycony autem. Po... Alina