Czy dojdzie do uni Polsko-Ukraińskiej?

Żyjemy w ciekawych czasach. Przez ostatnie ponad 2 lata wiele teorii spiskowych stało się faktami i raczej będzie jeszcze ciekawiej. Pamiętacie jak po ataku Rosji na Ukrainę do Polski przyjechało dużo ukraińskich obywateli i od razu jak z kapelusza było przygotowane prawo, które dawało im masę przywilejów łącznie z numerem pesel. oczywiście media pompowały narracje, że to ci biedni uchodźcy co uciekają przed niedobrym Putinem. A dla mnie są to przesiedleńcy. Cała akcja jest wcześniej przygotowana i widać wyraźnie, że plan nie jest przypadkowy. Jeszcze niedawno zmuszano nas do brania udziału w spisie powszechnym. Moim zdaniem, osoby które mają nadmetraż mogą spodziewać się przymusowych lokatorów. Np. chodzi plotka, że na wschodzie kraju rozpyli się jakieś zanieczyszczenie, aby zmusić ludzi do ewakuacji z tych terenów. Polska nie jest już niepodległa. Polsko-języczne władze w Warszawie nawet nie pytają się nas o zdanie w tak ważnych kwestiach.
Te same media, co przez 2 lata kłamały z covidem, teraz każą nam kochać Ukrainę. Nawet kaleczą polski jezyk "w Ukrainie", gdy poprawnie mówi się "na Ukrainie". Zwalają na Rosjan wszystkie winy, zapominając że przyczyną samej wojny są czystki etniczne, które władze Ukrainy rozpoczęły przeciwko rosyjsko-języcznym swoim obywatelom. Te same władze upozorowały tzw. masakrę w Buczy oraz atak rakietowy na dworzec w Krematorsku. Są nagrania na Telegramie i rosyjsko-języcznym internecie jak było na prawdę.
Teraz nasze marionetki spychają nas do wojny, po to by na gruzach Polski i Ukrainy powstał twór nad którym my nie będziemy mieli kontroli. Jako tubylcy skończymy podobnie jak Palestyńczycy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Już to ćwiczyliśmy. Koliszczyzna, Rzeź Wołyńska, etc. Dowodzą że z nimi nie sposób żyć w jednym państwie. Zostawcie tych nazistów i banderowców z dała od nas.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inaczej, Nikomu żadna unia jeszcze na dobre nie wyszła, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał bardziej rządzić. taka prawda.Niech każdy pozostanie we własnym odrębnym Państwie. ZGoda wiadomo itd, ale bez unii
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

gościu co ty gadasz jaka "akcja wcześnie przygotowana", "czystki etniczne"? jestem etnicznym Polakiem urodzonym na/w Ukrainie i całe moje życie mieszkałem tam, ale wojna zmusiła mnie przeprowadzić się do Polski. Nikt mi nie kazał że muszę jechać do Polski bo tak chcą władze Ukraińskie... czystki etniczne przeciwko rosjan? typu, na/w Ukrainie prawie połowa ludzi codziennie mówią po rosyjsku i nawet ci, którzy są teraz w wojsku a prawie każdy kto mówi po rosyjsku codziennie ma korzenie z rosji. Nasz prezydent Zełeński nie umiał mówić po ukraińsku i tylko po pierwszym roku bycia prezydentem zaczął pomalutku mówić po ukraińsku. Co ty za bzdury w ogóle mówisz. Jeszcze powiedz że Ukraina sama ze sobą wojnę zaczęła, a wojsko rosyjskie tak po prostu na spacer przyjechało...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wojna na Ukrainie to część większego planu, który ma za zadanie dokonać kontrolowanego przesiedlenie ludności oraz uzasadnienić kryzys gospodarczy w Europie. Rosja działa w porozumieniu z państwami NATO, a słowa polityków w telewizorze to teatr. Czwarta rewolucja przemysłowa to przejęcie produkcji przez autonomiczne maszyny oraz połączenie człowieka z światem maszyn. Państwa, których obywatele będą sztucznie udoskonaleni będą rządzić w przyszłości. Jest to nowy rodzaj wyścigu technologicznego. Stary model gospodarczy oparty na konsumpcjonizmie upada. W nowym modelu nie ma miejsca na miliardy analogowych ludzi. Zostaną oni zamknięci w cyfrowych obozach i z biegiem czasu zutylizowani. Czym szybciej skończą się im pieniądze tym szybciej zginą. W 2019 roku oficjalnie wybuchła III wojna światowa. Czas się obudzić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

I jeszcze niemota powtarza ruską propagandę...o czystkach...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żadnej unii Polsko-Ukraińskiej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0