Prosiłam do pracy (5) Już trzy panie. Prowadzę działalność ogrodniczą. Już trzy panie z Ukrainy u... Ghghg Jak zostać wolontariuszem? (6) Już widziałem w jednym miejscu podobny post, ale nie było tam odpowiedzi,... Gutek Wojna....co nas czeka? (84) Nie będę się wymądrzać ,wiem tylko ,że pełznie do mnie... Inka-Inka
Czy dojdzie do uni Polsko-Ukraińskiej? (7) Żyjemy w ciekawych czasach. Przez ostatnie ponad 2 lata wiele teorii... II etap szaleństwa Wojna na Ukrainie jako pretekst do upadku państw narodowych i wprowadzenia "nowej normalności" (1) Wojna na Ukrainie jest ustawką celowo wywołana, aby pod pozorem niedoborów... Świat zwariował flagi (2) czy propagowanie flagi białoruskiej jest zakazane? jad Cześć! (2) Czy jest tu mama , która ma do oddania ubrania dla dziewczynki 5 lat , jakieś... Mama dziewczynki Tłumacz przysięgły ukraińskiego (2) Cześć, szukam tłumacza języka ukraińskiego, który za darmo albo na prawdę za... asindzia Grupa Walentyna (2) Nazywamy się "Grupa Walentyna" ( https://www.facebook.com/GrupaWalentyna )i... T TV Solidarni z Ukraina (36) więcej czytelnik Spojrzenie na wojnę na Ukrainię rosyjskimi oczami (7) W polskiej przestrzeni medialnej dominuje przekaz, że to Rosja jest głównym... II etap szaleństwa Czy spotkanie premiera Morawieckiego z Prezydentem Ukrainy odbyło się w Kijowie? (1) Czeski premier Petr Fiala na Kijowskim spotkaniu z przedstawicielami Ukrainy... II etap szaleństwa Pomoc dla naszych sąsiadów z Ukrainy - tu na miejscu w bojanie ! (6) Witajcie, w naszej wiosce jest już spora grupa ponad 70 osób , głównie matek... MIKE_MIKE Pomysł wysłania polskich myśliwców mig29 dla Ukrainy - "To suwerenna decyzja Polski" (6) Sojusz obronny już się nie kryje. Naciska na wysłanie migów przez Polaków, co... informuję Uwaga na zielone ludziki (3) Co to ? To już wolno być rusofobem ? Niesłychane, jak rozmnożyły nam... łowca absurdów Kontrolowane przesiedlenie ludności (2) To co się teraz odbywa z przemieszczaniem ludności z terenów Ukrainy do... II etap szaleństwa Gdzie w Gdańsku można kupić flagi? (2) Chodziłem m.in. po sklepach z pamiątkami, Empikach i kwiaciarniach -... Gołębiarz z Prudnika Polacy ratowali skórę Zachodowi, teraz Ukraińcy robią to samo (4) W obliczu tchórzliwej i kunktatorskiej polityki Zachodu, Polacy wielokrotnie... łowca absurdów Pandemia ? Jaka pandemia ? Wojna ? Jaka wojna ? (34) Lud prosty boi się i pędzi do banku po pieniądze, by wykupić mąkę, cukier i... łowca absurdów CW24tv (1) Polecam