Kontrolowane przesiedlenie ludności

To co się teraz odbywa z przemieszczaniem ludności z terenów Ukrainy do Polski pod pozorem wojny jest kontrolowanym przesiedleniem. Plan polega na stworzeniu państwa wielonarodowego, którym będzie łatwiej sterować z zewnątrz. Głównym wrogiem niepodległości Polski nie jest Rosja, tylko NATO, a dokładnie żydowsko anglosaskie elity, które z tym stoją. Obecna Ukraina zostanie okrojona w swoich wschodnich terenów i przesunięta na zachód. Nasz rząd to zdrajcy. Gdy zostaniemy wewnętrznie osłabieni, na zachodzie pod przykrywką wojsk Unii Europejskiej pojawią się Niemcy. Są to ukryci gracze razem z Izraelem, który chce przenieść swoje państwo z Palestyny w rejon obecnej Ukrainy lub Polski. Tutaj macie mapę Europy z możliwym podziałem politycznym w 2035 roku. http://swiatowidz.pl/2013/01/rosyjska-mapa-europy-w-2035-roku-zmiany-granic-polski/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
niech porąba.a Kanada ich przyjmie,zawsze brak im ludzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Spojrzenie na wojnę na Ukrainię rosyjskimi oczami (7 odpowiedzi)

W polskiej przestrzeni medialnej dominuje przekaz, że to Rosja jest głównym sprawcą wojny na...

Wojna....co nas czeka? (83 odpowiedzi)

Nie będę się wymądrzać ,wiem tylko ,że pełznie do mnie strach,żal,niepewność,tracę poczucie...

Czy dojdzie do uni Polsko-Ukraińskiej? (3 odpowiedzi)

Żyjemy w ciekawych czasach. Przez ostatnie ponad 2 lata wiele teorii spiskowych stało się faktami...