Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach?

Witam, czy na nowych przystankach jest szansa na pojawienie się wiat? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry, niestety w pierwszej kolejności musimy zabezpieczyć środki na zatrudnienie dodatkowych osób w urzędzie gminy Szemud. Nie wyrabiamy się ze wszystkimi sprawami, wnioskami i innymi takimi. Wszystkie pokoje musimy po prostu zapełnić, bo budynek jest konkret.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach?

Autobusy puszczone na próbę, kilka dziennie. Przystanki wciśnięte na poboczu bardziej wskazują na miejsce chwilowego zatrzymania. Widzi tam Pani miejsce na wiaty ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiscie ze widzę, chociaz w miejscach jak np. przy Warszawskiej gdzie jest wiecej terenu. Ludzie zasluguja na to zeby nie stali na deszczu lub sniegu czekajac na busik. Nie chodzilo mi o te przystanki na Majora Bojana gdzie rzeczywiscie stoja one tuz przy czyims ogrodzeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach?

W tej sprawie już pisałam wcześniej wniosek do samorządu. Poza tym w dniu 15.12.2023 też dopisałam w kolejnym wniosku
wniosek

CD.poprawa infrastruktury transportowej i mobilności w gminie

Szanowni Radni, panie Wójcie, Z nawiązania do mojego poprzedniego wniosku dotyczącego inicjatywy związanej z infrastrukturą transportu rowerowego, pieszego i rozwojem systemów bike-sharingowych, pragnę zwrócić uwagę na konieczność podejmowania działań, które wpłyną na jakość transportu publicznego i alternatywnych sposobów podróżowania w naszej gminie. W związku z tym, złożenie wniosku o projekt budowy, rozbudowy oraz przebudowy infrastruktury transportu rowerowego ma kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej społeczności. Proponowane działania obejmują: -Stworzenie Ścieżki Rowerowej oraz Miejsc Postojowych dla Rowerów: W szczególności pod pryzmat uruchomionych przystanków dla linii 639, wiat przystankowych na trasach Majora Bojana, Warszawskiej, Tysiąclecia w Bojanie oraz potencjalnych przystanków na trasach Dambnik i Lesoki. -Przedłużenie Kursów Linii 675 i Z01: Propozycja obejmuje również zwiększenie dostępności komunikacji miejskiej poprzez przedłużenie kursów wymienionych linii. -Miejsca Parkingowe Park&Ride i Kiss&Go: Inicjatywa zakłada stworzenie miejsc parkingowych dla samochodów osobowych typu Park&Ride przykład to przy przystanku vis a vis remizy lub przy stadionie na ul. Warszawskiej w Bojanie, a także miejsc typu Kiss&Go koło szkół w gminie Szemud. W związku z trwającym naborem wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 3.1. Mobilność Miejska, zachęcam do rozważenia podjęcia działań w celu złożenia wniosku w tym obszarze. Projekty wspierane w ramach tego naboru przyczynią się do zrównoważonej mobilności, ograniczenia emisji z transportu oraz poprawy integracji i efektywności transportu publicznego. Zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naboru wniosków na stronie: link do strony z informacjami o naborze wniosków https://www.rpo.pomorskie.eu/-/nabor-wnioskow-o-dofinansowanie-projektow-dla-dzialania-3-1-mobilnosc-miejska-w-ramach-programu-regionalnego-fundusze-europejskie-dla-pomorza-2021-2027 Dziękuję za uwagę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach?

Dziękuję za informację, nie wiem kim Pani lub Pan jest ale śledzę poczynania na forum użytkownika WPA i uważam że jest Pan/Pani bardzo kompetentną osobą i działającą na rzecz mieszkańców Bojana. Popieram i ściskam gorąco. Serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach?

Jestem członkiem rady sołeckiej w Bojanie, Wioleta Przybojewska-Antosik

Z racji tego, że mam długie nazwisko podpisuję się skrótem. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach?

Dziękuję bardzo za Pani działania! Już będę wiedziała komu to wszystko zawdzięczamy. Serdecznie dziękuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

Jakieś wieści z bazarku? (184 odpowiedzi)

Można otwierać szampana z świeżą bryzą?

Chodnik (8 odpowiedzi)

Na ulicy hebla dzieci chodzą ulicom przegłosowany 3 lata temu bardzo duża grupą i co do dzisiaj...