Re: Czy kobiety okrągłe są gorsze od szczupłych?
~Skowroniasta
(9 lat temu)
opowiem wam historię, która mnie spotkała jakieś 6 lat temu
moja córa budziła mnie od zawsze o porach już nawet nie skwrończych a wrednych skowronów
nawet w sobotę i w niedzielę
Pewnej zimowej śnieżnej soboty tradycyjnie pobudkę zrobiła o 4:30 na tyle rozanielona, że nie było mowy o przyciśnięciu jej na powrót do poduszki.
Wstałam zatem i tak po jednej i drugiej kawie zastanawiając się co robić o takiej porze w śnieżną sobotę - udałam się po zakupy do osiedlowych sklepików. Myśle ... kolejki o 7 rano powinny być mniejsze. I rzeczywiście tak było. A że to godzina dla osób zacnych wiekiem, bo ci jak położą sie o 17, to nic dziwnego, że o 6 z siatami biegają, więc takowych kilkoro spotkałam na swej drodze.
Przytrafiła się też jedna pani, wzrostu niewiele wyższym od mojego, figurka jak na swoje z 80 lat bardzo przyzwoita. I byłyśmy tylko ONA i JA. Mówiła troche pod nosem troche głośniej do siebie, bo osoby samotne tak już mają.
I słyszę nader głośniejszy jej wywód: "jakież to chude, że aż obrzydliwe"
obejrzałam się w koło kilkukrotnie, nikogo poza nami nie było
1
0