Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")?

Ktoś polecił mi ten salon meblowy (mebelków osobiście nie widziałam) - chcę znać opinie innych, którzy skorzystali z oferty salonu Anawa - meble kuchenne.

Planuję zabudowę kuchni od pomiaru do montażu - interesuje mnie WSZYSTKO na temat tej firmy (rzetelność, jakość mebli, terminowość, ceny, jakość i dokładność montażu .... WSZYSTKIE INFORMACJE)

Dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

J mialam okazje zamowic tam meble i zrobili mi projekt, ale ta sama zabudowe zrobilam 1900 zl taniej u pana ktory zajmuje sie zabudowa wnetrz. Meble te same tylko pieniadze inne. Jezeli jest pani nastawiona to prosze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Zapraszam do mojego zakladu stolarskiego od pomiaru do montazu (producent). Proponuje wizualizacje komputerowa i wycene gratis. Majac projekt warto popytac o wycene w kilku miejscach.Zapewniam wykonanie takie samo,lecz duzo nizszy koszt. meblenazamowienie5@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Korzystałam z usług prywatnych stolarzy i "fachowców" od remontu i zdecydowanie odradzam, gdyż potem bywają trudności z wyegzekwowaniem swoich praw, nie liczą się z terminami i nie raz ciężko ich potem zlokalizować, nie mówiąc o braku kontaktu telefonicznego.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Witam, jakiś czas temu zamawiałam meble w tej firmie.Projekt mi odpowiadał i pod względem funkcjonalności i stylu.Pani projektantka zadawała dużo pytań,żeby jak najwiecej sie dowiedzieć o moich upodobaniach.Jeśli chodzi o cenę, to była przystępna w porównaniu z innymi studiami meblowymi.Kuchnia zamontowana w terminie i bez problemów.Ogólnie polecam,ale rzeczywiscie warto porównywać ceny z innymi producentami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

do Elżbieta :
Dlatego boję się korzystać z osób/firm nie mających osobowości prawnej.
Nie twierdzę, że są gorsi !!! - ale chcę mieć prawne zabezpieczenie w razie reklamacji (lub innych nieprzewidzianych usterek).
Często przewija się oferta/polecenie "ajentki" - może gdyby podała więcej szczegółów - jakaś strona www na początek ? I projekty tego Pana ....., jakaś szersza oferta .....

do Anulka: Bardzo dziękuję i proszę o opinie inne osoby, które korzystały z tego studia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

A jaka jest roznica miedzy studiem kuchennym a zarejestrowanym zakladem stolarskim? Napewno jest roznica w cenie. Przeciez wiadomo,ze ktos musi poniesc koszty utrzymania takiego studia,a nie sa to male koszta zapewniam. Zarejestrowane zaklady stolarskie tak jak studia kuchenne spisuja umowe z klientem i wystawiaja fakture. Moge przeslac projekty na maila.Moge rowniez wycenic juz gotowy projekt.
Pozdrawiam. meblenazamowienie@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

meblenazamowienie5@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Tak korzystałam inie jestem zadowolona meble słabe niefachowo zamontowane wiele usterek i mimo reklamacji którą wykonano terminoeo są byle jakie.Odradzam ela.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Jestem zadowolona z kuchni wykonanej w Anawie, terminowo i bardzo profesjonalnie, kompetencje projektantów robią wrażenie widać że znaja się na projektowaniu mebli. Polecam !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Jakiś czas temu zamawiałam projekt w tym studiu,meble zamontowano mi w terminie,ogólnie jestem zadowolona.Wiem,że to studio jest studiem zakładu stolarskiego a nie pośrednika więc ceny były do przyjęcia.
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Włąśnie obecnie też szukam firmy, u której zamówie zabudowe kuchenną.Znalazłam strone tej firmy: www.anawa.pl- wygląda przyzwoicie.Decyzji jeszcze nie podjęłam.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Na jesieni ubiegłego roku zamówiłem meble z AnaWy. Bardzo zależało mi na szybkim terminie i przystanęli na moją prośbę. Projekt, montaż, wykonanie-wszystko poszło błyskawicznie i w miarę sprawnie. Ogólnie jestem zadowolony. Polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

na pewno~~ nie polecam firmy LAZUR-BIS z Gdańska ~~cena co do usługi zbyt wysoka meble wizualnie ładnie wyglądają ale jest pełno niedoróbek. Kuchnia zamontowana w maju 2008 a do tej pory nie mogę się doprosić poprawienia usterek, gdyż właściciel powołuje się na protokół odbioru , że podpisałam wiec jest wszystko ok! Właściciel nieodpowiedzialny i nie kulturalny odkłada słuchawkę podczas rozmowy telefonicznej i wychodzi z domu jak przywiezie źle docięty cokół porażka!
~~Poszukuje dobrego rzeczoznawce do mebli~~, gdyż nie odpuszczę im, nie narzekam na cenę ale na jakość i podejście do klienta "kuchnia zrobiona wiec mam cie gdzieś" partacze!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Witaj, czy znalazłeś dobrego rzeczoznawce meblowego ?? mam ten sam problem z pseudo firmą stolarstwo meblowe koy z orłowa .

Olewają mnie , nawet nie przychodzą obejrzeć reklamacji.,

Jeśli znalazłeś rzeczoznawce meblowego napisz mi namiary na
adres mailowy : ron@skotia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Jeżeli chodzi o meble kuchenne to polecam salon meblowy w Kosakowie - SKIDD Meble. Przede wszystkim za projektantów, z którymi współpracują. Ja miałam przyjemność współpracowanć nad moją kuchnią z p. Markiem. Meble zachwycają moich znajomych i sąsiadów. Są wspólczesne ale nie bezduszne. Moja kuchnia ma charakter.
Ceny, trudno mi powiedzieć czy są wysokie - porównywalne z cenami ze studia WMI.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

meble sa solidne i można dopasowac wszytsko, ja kozystalam z biura we wrzeszczu i jestem bardzo zadowolona super obsluga, ceny sa naprawde godne polecenia,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")?

Witaj, korzystałam z usług salonu meblowego Anava w Elblągu. Jestem bardzo zadowolona. Firma zaproponowała mi poradę projektanta ( platną, jednak przy zakupie odliczyli mi tę kwotę), który przyjechał, obejrzał pokój, zapoznał się z moimi pomysłami, doradził i wykonał wizualizację komputerową. Wyszło świetnie. Wykonanie również staranne i precyzyjne. Wybór należy do Ciebie. Ja polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")?

Witam mogę Pani wykonać meble kuchenne zajmuję się tym od kilku lat i nie mam reklamacji ponieważ używam porządnych okuć i dbam o szczegóły http://ogloszenia.trojmiasto.pl/meble/meble-dla-ciebie-ogl4554293.html proszę odezwać się na maila możemy porównać ceny.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")?

kupiłem w anawie w ich salonie w Tesco Gdańsk Chełm, jest ok. mimo kliku dni poślizgu jestem zadowolony. ważne że to producent więc nie tzreba było płacic pośrednikom lub też tzw "jednoosobowym zakładom stolarskim". Tu mam wszystko w jednym miejscu, gwarancja producenta i serwis. jest bezpiecznie i fachowo

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Ja również jestem szcześliwą posiadaczką mebli z tego zakładu. Solidna firma. Fachowe doradztwo projektantów i przystępne ceny.
POLECAM !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")?

Nie polecam.Jakość i wykonanie bardzo bardzo słabe.Piszę to z pełną odpowiedzialnością.Odradzam gdybym wcześniej zapoznał się z opiniami o tej firmie nigdy nie skorzystałbym z ich usług.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H.

Ja niestety zgadzam sie. Bardzo slaba jakosc, meble wykonane bez starannosci. Nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jester bardzo zadowolona,mialam montaz kilka dni temu-wszystkiego Baez zastrzezen-Planowo ,ekipa montujaca super,starannie .My nie mamy zastrzezen zadnych ,polecamy firme Anawa .wszystko ok,mebelki sliczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak to cenowo wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem szczerze, że sama też szukam jakiegoś wykonawcy, który zajmie się wykonaniem dla mnie mebli do łazienki. Sporo pozytywnych opinii w sieci póki co znalazłam na temat Indeco Trójmiasto. Znacie tą firmę, macie jakieś doświadczenia w związku z zamawianiem u nich mebli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")?

Zgadzam się. To są meble ze śmietnika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

od 5 miesięcy nie mogę doprosić się naprawy w ramach gwarancji, źle wykonany blat , który rusza się doprowadził do nieszczelności na łączeniu zlew -blat, dostała się wilgoć i jest problem, wymiana teleskopu w szafce od grudnia 2018 i serwis będzie jak zawsze po weekendzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")?

Absolutnie nie polecam. Meble niedopasowane krzywe. Poprawiali kilkakrotnie i nic. Mam dość. Zażądałam zwrotu pieniędzy i zabrania mebli ale nikt jeszcze nie odpowiedział.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")?

Mieliśmy ten sam problem i w końcu oddali pieniądze! Trzeba walczyć! To nie meble tylko sklejka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

UWAGA na MOBILNY SERWIS AGD w Gdyni (6 odpowiedzi)

Niestety miałam okazję korzystać z ich usług, naciągnęli mnie na bardzo drogą naprawę łożysk, po...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?