Czy ktoś z Was stracił pracę z powodu pandemii?

I nie może znaleźć nowej, tak jak ja? Nie mam już siły :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Powodzenia życzę. Będzie dobrze, będzie praca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
31 maja zakończyłem pracę w jednej firmie, a 1 czerwca rozpocząłem w drugiej. Nie narzekam z powodu zmiany, chociaż dobrze już było, że tak powiem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie praca ja kierowca zawodowy jeździłem na Włoch Francję a szefostwo poczekaj na kasę covid 8 lipca wyprowadzam się na ulicę a oni pewnie jadą na wakacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam podobnie ale udało mi się na szczęscie zahaczyć w jednej robocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Ja nie straciłem ale sam odszedlem z firmy z końcem czerwca. Nową pracę zaczynam za kilka dni. Tylko czy będzie praca? Niby jeszcze nie podpisałem umowy więc, więc różnie to bywa, ale jestem dobrej myśli. W dodatku pracuje w branży, która dosyć mocno dostała po 4 literach, a mianowicie w gastronomii. Zawsze trzeba próbować Poza tym co nas nie zabije to wzmocni. I z każdej porażki trzeba wyciągnąć wnioski i wyjdzie się silniejszym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja i przez epidemię tak się namieszało, że nie mogę znaleźć. A niby w IT. Choć ponieważ opiekuję się osobą po dużych przejściach medycznych, to mam pewne ograniczenia, co do szukania. Najchętniej wziąłbym coś 100 proc. zdalnie. I niby w IT nie powinno być to problemem, a jednak jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka straciła, poinformowali ją 3 tygodnie przed więc się trochę zdenerwowała ale jak ktoś chce i szuka to można znaleźć, ma teraz lepszą pracę w mniejszej firmie ale zarobki w sumie lepsze nieco, dobra umowa nie możana się poddawać , wielu jej nie odpowiedziało na cv a tu p[otem zaczęli się zdzwaniać i po drugiej rozmowie już miała robotę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0