Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt?

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście kredyt na mieszkanie? Dlaczego (nie)?
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nie mam jeszcze kredytu, ale nie widzę innej możliwości na zakup własnego mieszkania
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co od razu upadłość konsumencka, wystarczy sprzedać mieszkanie, spłacić bank i jest się wolnym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napewno kredyt nas zwiąże na stałe z danym miejscem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli zamierzamy pozostać w danym miejscu na jakiś czas, ale nie jesteśmy pewni tego, czy zechcemy zostać w nim na stałe, lepiej zdecydować się na wynajem mieszkania. Szukając swojego wymarzonego mieszkania warto korzystać z takich portali internetowych, jak https://www.dobryadres.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na pewno Ci którzy mają obecnie problem ze spłata takiego kredytu a pewnie jest ich wielu. Gdy sytuacja jest już naprawdę kiepska, a podjęte działania nie dają efektów, możemy skorzystać z usług firm, które pomagają w wyjściu na prostą. Specjaliści pomogą zmienić styl życia i dopasują rozwiązania najbardziej odpowiadające indywidualnej sytuacji finansowej.
Ogólnie polecam zerknąć sobie na stronę:
https://upadlosc-konsumencka.biz.pl/jak-wyjsc-z-dlugow/

Znajduje się tutaj kilka porad dotyczacych wyjścia z zadłużenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ci, co nie korzystają z doradców nie mają poczucia, że ktoś ich oszukał. Nawet gdyby kupili za drogo, czy sprzedali za tanio, nikt im tego nie "profesjonalnie" nie uświadamia. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Morena to moim zdaniem najlepsza okolica. Ale ile ludzi, tyle opinii
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja żałuję, bo straciłem pracę i wpie*rzyłem się w długi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie. Może dlatego, że nie musiałam kupować mieszkania na kredyt - odziedziczyłam je. Ale kto wie, co będzie mnie czekać w przyszłości? Poza tym mieszkanie to zawsze inwestycja, a jak masz coś swojego, to lepiej, w razie czego można sprzedać nawet mając kredyt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile osób tyle opinii, wszystkiego są plusy i minusy. A jeśli ktoś decyduje się na zakup mieszkania w kredycie, to jest jego świadomy wybór, niestety i nie każdego stać kupić za gotówkę. A jeśli ktoś woli wynajmować, to tez dobrze i jego sprawa. Ja kupując mieszkanie skorzystałam z usług https://wycenanabank.pl/ , dzięki temu nikt mnie oszukał, wiedziałam na co i na ile moge sobie pozwolić. Warto doradzać się profesjonalistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jesteś pewien, że chcesz na morenie mieszkać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo w dobre kamienice w centrum (ale kto ma taką zdolność, eh), albo w deweloperkę w rozwijającej się okolicy. Staram się o kredyt i jak się uda, to próbuję zainwestować w Morena Studio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trochę dziwne myślenie, ale każdy może mieć swój system, dopóki działa Moim zdaniem kredyt to nie wybór, a konieczność, bo mieszkać gdzieś trzeba, a w obecnych czasach mało kogo stać aby kupić za gotówkę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Papa
2019-07-11 14:46:12
To pewnie zależy w jaką inwestycję się wkłada pieniądze z kredytu. Jak w słabą lokalizację bez perspektyw, albo w taniego dewelopera bez doświadczenia, to nie warto
To w co Twoim zdaniem warto?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pewnie zależy w jaką inwestycję się wkłada pieniądze z kredytu. Jak w słabą lokalizację bez perspektyw, albo w taniego dewelopera bez doświadczenia, to nie warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mistrz :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie w trójmieście są bielany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupowałam od Home Invest mieszkanie na Bielanach i nie żałuję. Jak znajdziesz dobrego dewelopera, jak mój, to pomoże Ci przecież z kredytowaniem. Dla mnie wynegocjowali w banku korzystniejszą ratę i spłacam ją bez żadnego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

dobrze jest wziąć kredyt na mieszkanie poczytajcie lista-firm.com.pl/blog/zakup-mieszkania-na-kredyt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nie żałuję, że wzięłam kredyt. Kupiliśmy mieszkanie na Jasieniu na Fotoplastykonie i mam ratę w granicach wynajmu mieszkania, ale mam poczucie, że te pieniądze nie idą w eter, tylko odkładają się jako inwestycja w nieruchomość w dobrej okolicy, a jednocześnie mamy gdzie mieszkać. Warto pogadać ze znajomymi, może ktoś poleci Ci dobrego doradcę od kredytów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzki (43 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

Biuro Inżynierskie AKTA (3 odpowiedzi)

hej hej! Serdecznie odradzam tego admin z Gdynii. Nie tylko nam nie pomagał, ale chciał nas...

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...