Czy lubicie mrożone dania

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Czy lubicie dania mrożone? Czy kupujecie takie? Czasem kupuje bo wiadomo czasu brakuje na gotowanie, ale ciekawa jestem czy inni tez kupują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kupuję w ogóle, korzystam tylko ze świeżych warzyw i owoców, a jak nie mam czasu gotować to wolę zamówić jedzenie niż jeść mrożonki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dań mrożonych nie kupuję, ale zdarza mi się, że jak ugotuję za dużo to porcjuję w worki próżniowe i zamrażam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mają dobry skład to nie widzę w tym nic złego. Zamrażanie to bardzo dobry sposób na przechowywanie żywności. Sama lubię mieć w zamrażarce kilka mrożonek na czarną godzinę, jak nie mam czasu czy pomysłu na obiad. Często kupuję paellę z frosty, albo meksykańskiego kurczaka. Bardzo smaczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak najbardziej kupuję szczególnie ostanie czasy kiedy restauracje zamknięte, a dania z dowozu nie smakują tak samo.Najczęsciej wybieram pizzę z guseppe jest łatwo dostępna i naprawdę smakuję dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mnie dzieciaki czasem męczą o mrożoną pizzę, ale sama nie wiem jaka jest dobra, no i taka, żeby one zjadły a nie zostawiły po jednym kawałku... z tej guseppe który smak jest zjadliwy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje dzieciaki (wiek 9 i 12 lat) zajadają się tą z salami, ale z kolei mąż to łasy najbardziej na tą z kebabem ;) Chociaż dzieciom lepiej podać coś lżejszego, a ta z salami bardzo fajna jest jak raz na jakiś czas zamiast obiadu... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No i znowu... Iza poleca Edycie, czyli samej sobie, pizze konkretnej marki. No zero reklamy, nikt nie zauważy tego marketingu słabiutkiej jakości.

Nie można napisać wprost. Na rynku jest taka i taka pizza, oferują różne smaki, zachęcam do spróbowania. Czy nikt już z marketingowców nie wie co to szczerość? I że taka reklama lepsza niż fałszywe wpisy i rozmowa jednej osoby samej ze sobą? To zniechęca ludzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ogóle nie boje się korzystać z dań mrożonych, często kupuję Froste mają spory wybór gotowych dań z dobrymi składami, nawet moim dzieciom smakują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio jadłam jakieś pierogi mrożone ze szpinakiem i brokułami, całkiem dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muszę przyznać, że w zamrażarce mam zawsze jakieś mrożone dania, warzywa na patelnię, zupę, polubiłam dania Frosty, wybór mają duży, dzisiaj na szybki obiad był u mnie kurczak z kluszeczkami, w 10 minut można zrobić obiad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zimą jadłam tylko mrożonki, lepsze to niż chemiczne warzywa z Holandii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Preferuję świeżą żywność, zwłaszcza świeże warzywa i owoce. Oczywiście w zimie używam mrożonych warzyw i przetworów, które sama zrobiłam. Ale nigdy nie kupuję półproduktów z supermarketów i wierzę, że mogę szybko zrobić lepsze świeże jedzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuję też gotowe mrozone dania. Jeśli mają dobry skład, to czemu nie. Często korzystam z dań typu "warzywa na patelnię" jako dodatek do obiadu, jak nie ma z czego zrobić jakiejś surówki. Albo nawet zdarza mi się kupić takie kompletne dania z frosty, np. meksykańskiego kurczaka, który jest pyszny i gotowy w kilka minut. A znacznie lepszy taki obiad niż pizza na wynos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak potrzebuje cos zjesc na szybko albo nie chce mi sie gotowac to kupuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuję dość często, no i na pewno warzywa mrożone są zdrowsze niż szklarniowe w środku zimy z biedronki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


A ja owszem korzystam, ale tylko z Frosty bo nie mają ulepszaczy, smakują świetnie, najlepsze ich danie to chyba mexican chicken.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba ciężko polubić takie dania, ale nie można ukryć, że kiedy nie ma czasu, a coś zjeść trzeba, to jest to bardzo wygodna sprawa. Także na pewno nie codziennie, ale jednak zdarza mi się jeść takie cuda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy lubicie mrożone dania

Jeśli chodzi o warzywa i owoce, to staram się kupować świeże lub zbierać na ogródku rodziców. Wiadomo, że czasem kupuję, szczególnie warzywa, bo ryż + szybkie warzywa z patelni, to chyba najszybsze i w miarę "zdrowe" danie. Ryby kupuję mrożone prawie zawsze, bo po pierwsze, świeżych ryb nie ma w sklepach w okolicy, a po drugie, czytałam gdzieś, że mrożone są zdrowsze, albo coś takiego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0