Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ?

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic lifting twarzy . Czy ktos byl na takim zabiegu i ile w Gdańsku to moze kosztowac ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

nie można. Musi minąć parę tygodni. Ale dokładnie nie wiem ile .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj coś nie wierzę w autentyczność tego wpisu. Zabieg jest trochę nie przyjemny i troszkę boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ?

Byłam na takim zabiegu tydzień temu i nie widzę efektów żadnych. Mam wrażenie za moją skóra, że tak powiem bardziej wisi. I nie jest to zabieg, który nie boli. Ja nie polecam. Nie widzę żadnych efektów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Omg jaka analfabetka, małe zdanie a byk na byku️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

madra kobieta . brawo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowna Pani, po co robic cos kilka razy jak juz Pani wspomniala , ak po pierwszym razie efektu nie ma :-) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm, nie słyszałam ale ciekawe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak nazywa się ten sprzęt? ja robiłam 1 zabieg na twarz za 1500 zł już minęło 3 m-ce od tego zabiegu i nie widzę żeby się cokolwiek uniosło. Uważam że to strata pieniędzy, są lepsze zabiegi na pewno .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zabieg hifu jest jednorazowy ! (raz na rok, w zależności od wieku i kondycji skóry) Czas odbudowy włókien kolagenowych to 3-6 miesięcy,dlatego efekt spektakularny jest właśnie po 3 miesiącach,zaraz po zabiegu to 20-30 %
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam.
Efekty hifu w dużej mierze zależą i od sprzętu ! Już wielokrotnie słyszałam ,że "mercedes " wśród sprzętów jest bolesny i nie przynosi zadowalających efektów-ma starą technologię.Sama wykonuję zabiegi hifu i jeśli chodzi o lifting to klientki są b.zadowolone,wszystko zależy od sprzętu i od osoby wykonującej zabieg.Co do ceny np.twarzy to koszt 1500-2000
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serie to chyba nie mówimy o tym samym zabiegu ️ Można go zrobić drugi raz dopiero po pół roku albo raz do roku a rezultaty widać po 3 miesiącach to prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ?

Klinika Morena cała twarz dekolt i szyja 2500.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam raz i niestety gorszy efekt ,niż przed..utrata tkanki tłuszczowej na twarzy ...nigdy już tego nie powtórzę. Strata pieniędzy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy można wiedziec jaki zabieg dokładnie Pani wykonała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy można wiedziec jak dokładnie nazywał się zabieg który Pani wykonała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy na początku wierzy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie prawda nie robi się żadnych serii pomyliło ci się z jakimś innym zabiegiem , hifu miałam zrobiony 2 lata temu Raz i utrzymywał się około 1.5 roku, teraz będę robić 2 raz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie rozumiem tego ze ceny w Gdańsku jeżeli chodzi o hifu sa tak skrajnie różne!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja słyszałam i polecam można poczytać hifu radom efekty są rewelacyjne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, a gdzie robiłaś i na jakim urządzeniu, pamiętasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku. (161 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie...

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...