Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Witam,
Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu cellulitu? Jakie były efekty?
Proszę o polecenie dobrego gabinetu, gdzie wykonują ten zabieg.
pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Ja też szukałam przed latem, jestem obecnie po 1 serii i efekty są świetne. Co prawda, nie jest tak pięknie jak na obrazkach w internecie, ale to doskonale mówi Pani która Ci to robi. Efekt u mnie jest widoczny okiem przez męża - więc chyba jest ok:). Ja robię w gabinetach koło Akademii Medycznej, ale zapomniałam nazwę. No i ważne - po 5 zabiegach chciałam zrezygnować i byłam ładnie mówiąc, wkurzona ;-) bo nic nie było widać, ale po 8 zaczęło się pojawiać efekty. Jak wrócę z urlopu, idę na jeszcze jedną serie, cena jest w miarę przyzwoita i moim zdaniem warta swego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Endermologia jest ok, ale w moim przypadku kiedyś była niewypałem:) Łyknęłam jakieś reklamy, że żelazko antycellulitowe i endermologia i bedę piękna, dalej jedząc pizze. Czar prysł, tyłek został :) W Kwietniu byłam na Endermologii w gabinetach Kosmetologica dr Igora i mimo tego, że sceptycznie - Pani Kosmetyczka przekonała mnie na konsultacji że warto brać zabiegi, ale jak się zmieni tryb życia na zdrowszy. U mnie efekt był obwodowy - zjechałam 8 cm.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Znalazłam - to to samo miejsce, Clinica Cosmetologica. Na yutubie mają filmik jak wygląda taki zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=Yf0HTD-FAFg
Mnie najbardziej śmieszył zawsze ten kombinezon :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Dokładnie jak pisze margaret - w tym filmiku też mówią że trzeba zacząć pić wodę i dobrze się odżywiać. to jest racja.
Daj znać jak u Ciebie z efektami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

zdecydowałam się na serię zabiegów w instytucie kosmetologii u Pani Karoliny. Niedługo zaczynam pierwszą serię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

U mnie się sprawdza. Robię od kilku lat serię przynajmniej raz w roku. Ujędrnia, likwiduje uczucie "ciężkich nóg " (mam problemy z tarczycą i zatrzymuje mi się woda w organiźmie). Korzystam z zabiegów w Klinice Urody Mediderm w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

A ja mam pytanie.Równiez zastanawiam się nad takim zabiegiem. Chciałabym nieco unieśc pupę oraz pośladki. Biorę pod uwagę endermologię i karboksyterapie.Czy ktoś miał moze te zabiegi?Co jst skuteczniejsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Oba zabiegi są skuteczne ale trochę inne. Karboksyterapia daje szybsze efekty ale jest to barfdziej inwasyjny zabiegi ponieważ wymaga nakłuwania a nie każdy chce na coś takiego się wybrać.Endermologia to rodzaj masażu specjalną głowicą tak wiec jest to jednak trochę mniej przerażające. Nie jest również nieprzyjemne bo nie masz świadomości,że coś Ci się tam wstrzykuje.Efekt jednak nie jest ak oczywisty. Pamietaj jednak,że oba zabiegi powinny byc wykonywane przez osobę przeszkoloną. W przypadku karboksyterapii najlepiej przez lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

To te zabiegi mogą byc wykonywane przez kosmetyczki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Widziałam,, ze w niektórych miejscach wykonuje się karboksyterapię przez osoby bez studiów medycznych .Sama jednak wolałam wybrać się do kogoś z wiekszą wiedzą i doświadczeniem. No nie czarujmy się - nie jest to jakiś masaż bańką chińśka tak więc wszystko musi być wykonane na tip top.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

U kogo robiłaś i co konkretnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Oba zabiegi robiłam u dr Igora na Skłodowskiej. Miałam caly pakiet na uda oraz na brzuch. W skład którego wchodziła karboksyterapia, endermologia oraz Maximus. Dlatego nie potrafię tutaj napisać czy knkretnie endermologia czy karboksyterapia byla lepsza. Widzę jednak sporą róznicę Cellulit jest o wiele mniejszy niż wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Wpadnij do LE PINK http://www.lepink.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Dziewczyny a czy endermologia boli? Bo się nad tym zastanawiam :) Konkretnie na brzuszek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu

Polecam Salon Cosmo Gdynia Cisowa
Fachowa obsługa,miła atmosfera i pełen profesjonalizm.
ENDERMOLOGIA

Salon "COSMO-STUDIO"
ul. Chylońska 230
81-007 Gdynia

http://cosmo-studio.pl/

Godziny otwarcia:
pon-pt 9.00-18.00
sobota 9.00-13.00

Telefony kontaktowe:

Fryzjer damsko- męski oraz zabiegi dotyczące włosów:
Alexandra tel.: 577 079 281

Rollmasaż, Endermologia®, Wish TM , fale radiowe, sauna, Purles, zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy, mikrodermabrazja
tel.: 531 932 735

Pielęgnacja dłoni i stóp ,henna ,regulacja brwi, stylizacja oczu, przdłużanie rzęs, depilacja woskiem
tel.: 504 217 893

Manicure, akryl, żel, hybryda, winyl
Magdalena tel.: 668 124 496
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Prawidłowo wykonany zabieg nie boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem Cize tak sobie.Nie jest to przyjemne bo jdnak brzuch jest bardzo delinatny ale trzeba się rozluźnić. Sa różne urządzneia do endermologii. U mnie akurat była robiona za pomocą Cellu integral ( maja na skłodowskiej). Pierwszy zabieg byl kiepski. Byłam napięta i przez to mnie trochę bolało. Ale już na nastepnych byłam o wiele bardziej zrelaksowana. Poa tym ciało sie przyzwyczaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli nie było tak źle? A jak efekt? Ile robiłaś konkretnie zabiegów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Działanie bardzo fajne. Jestem zadowlona. Wystarczyła mi jedna seria po 10 zabiegów. Chodzilam tak jak jest ogólnie zalecane czyli dwa razy w tygodniu na zabieg . Endermologia ładnie modeluje brzuch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem w trakcie Endermologii lpg w klinice Michajlowskiego:
http://clinicacosmetologica.pl/zabieg/cellu-m6-integral-ergodrive/
Przynajmniej mam pewność, że tam jest osoba, która zna sie na zabiegach, a tak jak pisze aga - dobrze wykonany zabieg nie boli!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja również polecam Panie z Cosmetologiki ! Pani Julia która mi robi zabiegi, to jest po prostu bomba! :-) No i -7 cm po 8 zabiegach, bez dodatkowych ćwiczeń - nie wie jest bez znaczenia! polecam Panią Julię i Kosmetologikę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziewczyny orientujecie się czy nadal jest tam mozliwość zapisania sie na pierwszą wizytę za darmo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jest. W poniedzialek bylam. Generalnie wszystko ok. Nie namawiali mnie na wizycie zbytnio na zabiegi. Bylam nastawiona na cos innego ale zaproponowali mi cos innego. Jeszcze nie wiem czy sie zdecyduje musze to przemyslec. Ale ogólnie wrażenia pozytywne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, jest opcja darmowej pierwsze konsultacji. Tylko dzwon troche wczesniej bo jednak czasami trudno jest zapisac sie z dnia na dzien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinien być jakiś internetowy system zapisu :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No powinien być. Może kiedyś wprowadzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mnie po 10 zabiegach endermologii nic nie ubyło w cm, może ciut celulit mniejszy na udach. Ale czy za 1000zł warto???
Myślę że nie. Od razu uprzedzę komentarze. Sprzęt najlepszy w dobrym gabinecie. Zanim poszłam (pół roku sprawdzania) poczytałam o sprzętach, urządzeniach , nowinkach i opinie w różnych gabinetach. Niestety pieniądze i czas na dojazdy i zabiegi poszły w błoto !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie bylo inaczej. Fakt, ze po 2 zabiegach nie bylo widac efektu, ale po 5 juz tak, to pewnie zalezy od kazdej z nas, jak organizm zareaguje na taki zabieg. Polecam Clinice Cosmetologice bo sprzet maja na najwyzszym poziomie, a kadra to juz wgl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Problem może być w tym , ze wiele osób myśli,że endermologia zrobi wszystko. Jest to bardzo dobry zabieg, który może dać dobre rezultaty, jednak sami również musimy dać coś od siebie:
http://dlalejdis.pl/artykuly/co_to_jest_endermologia

Jeżeli ktos w czasie zabiegów całkowice rezygnuje z aktywności fizycznej. Styl jego życia się nie zmienia.Objada się burgerami to nic dziwnego,że nie widzi efektu endermologii. Poza tym zabieg ma na celu modelowanie ciałą. Usunięcie cellulitu. Ale weźcie sobie do serca to,że nie odchudzi Was NIe ma takiego działania. Odchudzenie to dieta plus ćwiczenia, a nie endermologia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te reklamy Clinica Dermatologica są już tak natrętne, że aż nie można tego wytrzymać. Przy jakiejkolwiek okazji i pytaniu o zabieg z zakresu medycyny estetycznej odzywa się 10 kobiet, które rzekomo korzystały w tej klinice i są bardzo zadowolone. Ta autoreklama aż kole po oczach! Co za specjalistów od wizerunku tam zatrudniacie? Mnie to zniechęca, dobre gabinety nie potrzebują tak nachalnej reklamy!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie popieram - wiem, ze przeczytam o c.d. zanim otworze jakikolwiek watek o medycynie estetycznej albo dermatologii. Nasuwa sie mysl, ze gabinet nie jest dobry, skoro trzeba tak intensywnie sie „polecac”.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny tam zatrudnione mają w obowiązku wypisywać opinie na portalach stąd ta natrętna rekalama;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj głupotka, sama jestem klientka i wystawialam opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam odmienne odczucia od dziewczyn wypowiadających się tutaj, było bardzo przyjemnie :) można porównać do masażu. Zabiegi miałam wykonywane w https://instytut-kosmetologii.pl/zabiegi/endermologia-lpg/ w Białymstoku i jestem bardzo zadowolona. Starałam się również w miarę zdrowo odżywiać i ćwiczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Endermologia, to bardzo dobry zabieg skutecznie niwelujacy cellulit i poprawiający jędrność skóry. Zabieg zalecany jest do wykonania w serii- średnio jest to ok 10 sesji. Przy dodatkowym wdrożeniu aktywności fizycznej efekty sa jeszcze lepsze. Po serii zabiegowej następuje wysmuklenie sylwetki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam okazję skorzystać z Endermologii Alliance w Laser Delux w Gdańsku. Mam bardzo dobrze zdanie o tym zabiegu. Mój cellulit praktycznie zniknął a skóra jest bardzo sprężysta. Polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie np. endermologia sprawdziła się najlepiej w porównaniu np. do mezoterapii czy karboksyterapii... na celluit to naprawdę super zabieg! Ale - już po zakończeniu diety, grubszych ćwiczeń, podczas takiej kondycji sylwetki, z którą chcemy już pozostać. Bo generalnie jeżeli chcemy się dalej odchudzać to ciało tak bardzo się zmienia, że to bez sensu w trakcie. Taka mioja rada - ja robiłam tutaj https://www.mybodyclinic.pl/endermologia jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Endermologia byla ok ale teraz jest Icoone Laser - to najbardziej nowoczesny rodzaj endermologii i bardziej skuteczny. Robiłam endermologie od dwóch lat - serie 2 razy w roku, ale teraz dałam się namówić na Icoona, bo Joanna Krupa go polecała i efekt jest dużo lepszy i szybszy. Ważne, żeby był model z laserem - chociaż jest droższy czasem można trafić na promocje. Ja kupiłam w Sopocie 10 zabiegów za 1500 zł w krzywym domku i jestem mega zadowolona - po 3 razach mam taki rezultat jak po endermologii całej serii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robie wlasnie Endermologie w Le Pink w Gdyni na Dąbrowie, rezelutaty olśniewające. polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


U mnie bardzo dobre. Chociaż rzecz jasna nie po jednym zabiegu endermologii bo nie ma co się nastawiać na to, ze jedynie jeden zabieg da dobre efekty, ale byly po całej serii zabiegów. Jestem jednak zadowolona, bo wcześniejsze cwiczenia oraz masaże jakie wykonywałam nie dawały takich efektów Ubyło mi centymetrów w udach oraz w pupie, całe ciało wygląda również lepiej oraz jest o wiele jędrniejsze.
Chodziłam tutaj do Beauty Tower. W gabinecie mają nowoczesne urządzenie do wykonywania endermologii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny postanowiłam wybrać się na endermologię bo w sumie już koniec stycznia a wiosna przychodzi co roku coraz wcześniej. Rozpisałam się na zabiegi: 2 razy w tygodniu i tak przez 5 tygodni . Jak zobacze efekty to nie wykluczam, ze nie przedłużę zabiegów. Macie moze jakieś doświadczenia? Czy da się cellulit zredukować calkowicie jedynie przez endo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie postanowienie noworoczne? :) Endermologia daje dobre efekty ale najlepiej jeśli ćwiczysz oraz stosujesz dietę (nie jakąś restrykcyjną ale jednak dobrze jakbyś nie objadała sie na co dzien frytkami). Efekty zobaczysz na pewno bo jest to dobry zabieg, ale potem aby je utrzymać będziesz musiała się trochę ruszać bo wszystko wróci. Swoją drogą gdzie robisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Clinica cosmetologica. Ogólnie nie jest tak, ze się wcale nie ruszam ale raczej chodzę na spacery zamiast ćwiczeń na siłowni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również tam robiłam. A i polecam zrezygnować ze słodyczy, wiem, ze na początku jest bardzo trudno, dla mnie było bo jestem wielka fanką słodyczy ale warto bo dzięki temu zobaczysz lepsze efekty i szybciej. Nie powinnaś również bać się wody bo wbreew pozorom picie dużej ilóści wody nie wpływa na powiększenie się cellulitu jak to twierdzą niektórzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ilu zabiegach byłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobnie jak Ty, z tym, że ja robiłam dwie serie. Jedna w 2018 roku, drugą w 2019 roku ( na początku). Potem jednak zaczełam ćwiczyć i nie musiałam już robić ponownie endermologii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z zabiegów endermologii w salonie Laser Delux w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Pozbyłam się cellulitu, moja skóra stała się znacznie bardziej jędrna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam za dobą jak narazie 6 zabiegów endermologii i moja skóry z każdym zabiegiem zmienia się coraz bardziej :) Uważam, że warto! Ja z kolei byłam w salonie Laser Delux w Gdyni, też polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Endermologia to w tej chwili najbardziej skuteczna metoda redukcji cellulitu. Zabiegi są bardzo przyjemne i co najważniejsze bezpieczne. W zależności od stopnia zaawansowania problemu należy wykorzystać pakiet 12-15 zabiegów. Jakość skóry jest zdecydowanie poprawiona a cellulit wygładzony. Aby ten efekt podtrzymać należy wykonywać zabiegi przypominające jeden lub dwa razy w miesiącu. Bardzo polecam salon Studio Estetyki Ciała. Informacje na stronie endermolog.pl. Pamiętać należy jeszcze o jakości sprzętu bo na rynku pojawiło się kilka chińskich podróbek. Najlepszym sprzętem jest oryginała Endermologie LPG Alliance.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabieg Endermologii zrobiłam w Art Derma Clinic w Rzeszowie. Extra rezultaty! Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam zabiegi endermologii w salonie LAser Delux w Gdańsku. Łącznie 10 zabiegów i jestem mega zadowolona. Zdecydowanie bardziej przyjemne od karboksyterapii ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam zabieg endermologii w Krakowie w Ego MED Spa i bardzo polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

świetna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj przeczytalam na innym forum watek o endermologii (ale tam głownie tą metodą dziewczyny walczyly z cellulitem i ogolnym wyszczupleniem ciała) , a ja się zastanawiam czy na malo jedrna skore na wewnetrznej stronie ud pomoże? W sensie czy napnie i ujędrni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne! Właśnie bardzo ujędrnia. Widzialam zdjęcia przed i po i sama chcę się wybrać na dniach. Sama się zastanawiam czy nie wykupić pakietu, bo nie wierzę, że po kilku zabiegach widać znaczną różnicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie planujesz sie wybrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Clinica Cosmetologica, w sumie najbardziej dziewczyny sobie ją polecają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odświeżę temat :)

Tak, endermologia jest skutecznym zabiegiem. Ja miałam wykonany zabieg w salonie z najlepszymi cenami w Krakowie, na oryginalnym systemie endermologia LPG integral, bardzo dobre efekty w zakresie redukcji cellulitu i wysmuklania ciała. Zdecydowanie polecam: https://jadoreinstytut.com/endermologia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Endermologia daje świetne efekty. W moim przypadku skóra stała się jędrniejsza a cellulit zniknął. Zabiegi miałam w https://proclinic.pl/endermologia-alliance-lpg/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie zapisać się na zabiegi ujędrniające w gabinet piękności Bella Ciało i zastanawiam sie czy dobry pomysył teraz czy latem? i czy nie biedzie śladów https://www.facebook.com/BellaCia%C5%82o-gabinet-pi%C4%99kna-107165424352608/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli na masaż to do Pani Marty i jej Studia urody - http://www.chillout-lodz.pl Świetne miejsce, gdzie faktycznie można doskonale wypocząć i jednocześnie skorzystać z indywidualnie dobranego masażu, dzięki czemu jego efektywność jest faktycznie wyjątkowa. Polecam szczególnie jak chcecie się zrelaksować, choć pojawiają się także inne propozycje między innymi zabiegi ujędrniające.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto poddać się zabiegom Endermologii. Są naprawdę skuteczne. Ujędrniają skórę, modelują sylwetkę i pozwalają pozbyć się zbędnego tłuszczu. Ja chodze do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/ i bardzo polecam te miejsce, zabiegi wykonywane sa bardzo dokładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabieg endermologii to świetna sprawa! Miałam okropny cellulit na udach ale po serii zabiegów moja skóra jest wygładzona i ujędrniona. Dodatkowo mam wrażenie, że sylwetka jest bardziej smukła. Ubierają się w specjalny kostium i wykonywany jest masaż za pomocą takich specjalnych rolek. Przy ul. Grunwaldzkiej 41 jest salon Laser Delux- tam wykonałam całą, zalecaną serię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś szuka wiarygodnych opinii to od razu może wyrzucić do kosza te, w których pojawiają się nazwy klinik. Robiłam endermologie rok temu, 10 zabiegów. Poza uczuciem gładszej skóry i lepszym samopoczuciem przed okresem, bo ściągała opuchliznę spowodowana gromadzeniem wody, nie widziałam żadnych efektów. Trzymałam michę i ćwiczyłam 4 razy siłowo na tydzień plus trochę cardio. Liczyłam na zmniejszenie tzw. banana pod pośladkami i wygładzenie tyłu ud, widocznego cellulitu nie mam. Efekt żaden. Może dla osób otyłych i które niedawno rozpoczęły zdrowe nawyki to pomoże, chociaż pewnie będzie to zasługa tego drugiego. Ja nie miałam nierealistycznych wymagań, nie warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Endermologia to najskuteczniejszy zabieg jaki wykonałam. Jestem w 110% zadowolona z efektów po tym zabiegu. Cellulit zniknął. Długo zmagałam się z pomarańczową skórką ale w klinice https://absoluklinika.pl/oferta/modelowanie-sylwetki/endermologia-alliance-lpg/ pozbyłam się tego problemu. Bardzo polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam zabiegi endermologii w salonie Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/kontakt/ Po zabiegach mam znacznie mniejszy cellulit i widzę, że po każdym kolejnym zabiegiem jest widoczna poprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dzisiejszych czasach staramy się prowadzić zdrowy styl życia. Natomiast nie zawsze musi to oznaczać braku problemów z komórkami tłuszczowymi, jakie mają tendencję do odkładania się. Kumulacja wody i tłuszczu w organizmie, powoduje powstawanie cellulitu z jakim jest dość ciężko walczyć domowymi sposobami. Często te obszary są odporne na ćwiczenia fizyczne, nie wspominając o najbardziej rygorystycznych dietach. Oczywiście nie musi to oznaczać końca naszych marzeń o idealnej sylwetce. Kobiety co raz częściej korzystając z takich zabiegów jak endermologia by osiągnąć oczekiwane rezultaty. Warto natomiast korzystać z ofert doświadczonych klinik - https://paparazzi.clinic/zabiegi-na-cialo/endermologia Tylko wtedy mamy gwarancję tego, że zabieg zostanie wykonany zgodnie z procedurami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...