Czy warto wziąć u nich księgowość?

Mam firmę budowlaną, zatrudniam na umowę o pracę 6 osób, na umowę o dzieło 4-6, potrzebuję solidnej księgowej, która mi to rozliczy bez błędów. Znajomy polecił mi Tax Care na Świętojańskiej, ale sam ma tam księgowość dopiero 3 miesiące, jeszcze żadnej wpadki nie było, ale jak w przypadku długotrwałej współpracy? Nie chciałbym zmieniać księgowej co 3 miesiące.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy warto wziąć u nich księgowość?

mam u nich księgowość od roku i jestem zadowolony. są terminowi, rozliczają dokumenty w terminie, także polecam. jedyny mankament to to, że mają sporo klientów i czasami czekam dłużej na odpowiedź księgowej, no ale zawsze w tym samym dniu, zazwyczaj ok. 5h później. ale naprawdę warto, bo w rozsądnej cenie poprowadzą Ci księgowość, no i reprezentują przed skarbówką.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy warto wziąć u nich księgowość?

to Ci dobrze polecił biuro. solidni, terminowi, moja księgowa jest baardzo dokładna i przede wszystkim zna się na tym, co robi. ceny też OK.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy warto wziąć u nich księgowość?

Niekoniecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy warto wziąć u nich księgowość?

Tax Care prowadzi księgowość mojej firmy od 3 lat. Współpraca z poprzednimi, dwiema księgowymi to była droga przez mękę. Musiałam cały czas mieć rękę na pulsie, pilnować ich pracy bo często nie dotrzymywały terminów, przekazywały błędne informację (np. wysłanie pitu rocznego ostatniego dnia wieczorem i po moich licznych telefonach). Teraz mam spokój, księgowa wszystkiego pilnuje, na czas rzetelnie rozlicza dokumenty, zawsze pomoże w razie moich pytań. Ja ze swojej strony jak najbardziej polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sądzę, że powinno się najpierw skupić na usprawnianiu księgowości firmy. Jestem pewien, że dobrym rozwiązaniem jest współpraca z profesjonalną kancelarią doradztwa księgowego. Jeśli jesteście z Wielkopolski sprawdźcie sobie usługi https://www.consulo-tax.pl/oferta/uslugi-ksiegowe/rodzaje-uslug-ksiegowych/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hm porównaj sobie ofertę Biura Rachunkowego Macieja Godlewskiego... może będzie korzystniejsza? Ja od lat prowadzę swoją firmę i korzystam z usług jakie świadczy właśnie to Biuro. Nie narzekam, bo wiele udało mi się z nimi zaoszczędzić. Widać, że znają się na robocie. Mam z nimi dobry kontakt, wiec jak coś to pytaj, to odpowiem na Twoje pytania. Ewentualnie sama się skontaktuj. Ja osobiście polecam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi naprawde szkoda czasu na bieganie i szukanie dobrej księgowej, a później jeszcze użeranie się... nie jest łatwiej zlecić wszystkie firmie zajmującej się kompleksowo księgowością? moje biuro rachunkowe i jeszcze doradztwo finansowe, bo to tez maja w pakiecie, prowadzi macaccounting.pl Wszystkie dokumenty mam dostępne w siecie, mogę do nich wracać kiedy chcę / obojętnie w jakim czasie i nie musze martwić się że nie zdąże bo księgowa kończy w piatek prace o 14:00... jak wiadomo przy własnej działalności nie ma sie czasu na nic... wiec lepiej spozytkowac go w bardziej kreatywny sposob niz dojazdami i czekaniem latami na dokumenty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam ten sam problem na początku działalności z wyborem. Spodobała mi się ich oferta od większości jakie widziałam, ale jak dla mnie z biegiem czasu okazało się, że , znacznie bardziej korzystniejsza jest oferta Biura Rachunkowego Macieja Godlewskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0