Dobre biuro (1) Przeniosłam się do nich od tradycyjnej księgowej i wyszło mi to na dobre.... Goś K. Czy warto wziąć u nich księgowość? (9) Mam firmę budowlaną, zatrudniam na umowę o pracę 6 osób, na umowę o dzieło... michał Korzystam od roku (1) Korzystam od roku i jestem bardzo zadowolona. Zaczęłam od założenia firmy... Agata
Warto podpisać umowę na obsługę księgową (1) Od roku korzystam z obsługi księgowej właśnie w Tax Care. Podpisałem umowę... Andrzej Piasecki Z którego oddziału warto skorzystać? (1) Potrzebuję księgowości i po porównaniu ofert najkorzystniej wychodzi mi Tax... Woman Jestem zadowolona (3) Po odejściu wspólnika, który zajmował się księgowością, kompletnie nie... Aldona POLECAM! (1) Ceny bardzo dobre, rachunkowość prowadzona porządnie, w razie czego jest też... ania9042 księgowość (1) mam księgowość, polecam, wszystko solidnie i na czas. misiek23d Polecam (1) Naprawdę solidna firma. Mam tam księgowość od prawie 2 lat i wszystko ok -... Tomek nie polecam!!!!!!!!!!!!! (1) firma niekompetentna, panie nie wiedza o czym mowia zreszta panowie tez, mam... fghjk Firma super (1) Starałam sie o kredyt hipoteczny i trafiłam na najwspanialszą osobę jaką jest... Aneta żenada (1) Gdzie są szefowie tej firmy, żeby zatrudniać tak nieprofesjonalnych... Aga DOTYCZY SIEDZIBY NA ULICY STAROWIEJSKIEJ... (1) A dokładnie doradcy Pana Przemysława, który sprawnie załatwił kredyt, ale był... Rozczarowana Jak najdalej od tej firmy!!! (1) początek wydawał się dość profesjonalny jednak współpraca okazała się... osa Polecam dla małej firmy (1) do tax care trafiłam z polecenia znajomej, pomogli mi założyć firmę wszystko... nowa firma Firma bardzo nie kompetentna (1) Miałam nie przyjemność trafienia na tą firmę , zostałam oszukana. Stawka... Monika tragedia (1) podpisalam umowe i najpierw płaciłam 50zł , póżniej cos tam mialo sie zmienic... klientka Polecam (1) Polecam, Nigdzie nie mogliśmy dostać kredytu aż trafiliśmy do Tax Care.... TD nieprofesjonalni (1) Przez telefon ściemniają, że oferują obsługę księgową za 1 PLN, na spotkaniu... moon