Czy zna ktoś Bioenergoterapeutę Mirosława Bojarskiego?

Czy zna ktos moze tego bioenergoterapeute?Kolezanka starala sie zajsc w ciaze od kilku lat i po jego pierwszej wizycie udalo sie.Zastanawiam sie tylko dlaczego nie mozna znalezc o nim nic w necie.Zero informacji.Napiszcie prosze jezeli jeszcze komus pomogl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy zna ktoś Bioenergoterapeutę Mirosława Bojarskiego?

Witam, również starałam się o potomstwo kilka lat.W tym roku z polecenia trafiłam do Pana Mirka i po pierwszej wizycie udało się:) jestem w ciąży.Oczywiście nadal pod opieką Pana Mirka.Przez pierwszy trymestr robiliśmy regulacje raz w tygodniu.Teraz nie ma takiej potrzeby.Wspaniały człowiek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja miałam do czynienia z Klaudią Szewcową, też jest bioenergoterapeutą, namiar bez problemu znajdziecie w internecie. Gdybym wcześniej do niej trafiła, to zaoszczędziłabym trochę kasy, którą wydałam na leki, a które i tak nie pomogły. Ale ważne, że jest duża poprawa, też sprawy ginekologiczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do Stefa258 czy rzeczywiście Pani Klaudia Szewcowa Cię wyleczyła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wróżki... Wiedźminy a potem problemy...psychiatra lub egzorcysta. Tak się konczy po kilku latach

https://m.trojmiasto.pl/forum/Bylam-wczoraj-u-wrozki-t49372,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy zna ktoś Bioenergoterapeutę Mirosława Bojarskiego?

Hallo , ja znam Mirka Bojarskiego już od wielu lat.
Wspaniały , szczery i serdeczny człowiek o bardzo dużej wiedzy. Pomógł mi w wielu rzeczach, pokonał mój ból głowy bez tabletek i pokazał mi jak wyjść z boli które mnie męczyły od dzieciństwa polecam Mirka od serca .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...