wiesław - ocena (1) Pani Danuta jest bardzo rzetelna, konkretna, zna się na prawie . Oprócz tego... wiesław Marzena - ocena (1) Pełen profesjonalizm , rzetelność, zrozumienie i podejście do klijenta. Marzena Aga S - ocena (1) Sprawa zakończona szybko i pozytywnie. Pełen profesjonalizm a przy okazji... Aga S
Monika K. - opinia (1) Pani Mecenas prowadzi moją sprawę z wielkim zaangażowaniem. Ma ogromną wiedzę... Monika K. Klient - opinia (1) Profesjonalna i rzetelna obsługa. Bardzo sympatyczna Pani Prawnik udziela... Klient Rafał - opinia (1) Rzetelna fachowa pomoc prawna. Rafał anna sikora - opinia (1) Pani mecenas wspaniale poprowadzila sprawe z ZUS-em bylam mocno zaskoczona... anna sikora Paweł - opinia (1) Gorąco polecam Panią Danutę, pomogła mi zdalnie bez konieczności spotkania.... Paweł Ak - opinia (1) Szybko i z dużym zainteresowaniem dla mojej sytuacji pomogła mi pani... Ak Beata - opinia (1) Bardzo polecam panią Danutę. Otrzymałam szybką i profesjonalną pomoc w... Beata Beata - opinia (1) Bardzo polecam panią Danutę. Otrzymałam szybką i profesjonalną pomoc w... Beata Irena S - opinia (1) Pani mecenas bardzo indywidualnie podchodzi do sprawy. Nie boi się trudnych... Irena S Łukasz - opinia (1) Bardzo profesjonalna pomoc prawna, staranne zorientowanie w zagadnieniach... Łukasz Justyna - opinia (1) Profesjonalna, miła i skuteczna pomoc....gorąco polecam Justyna Gosia - opinia (1) Pani Danuta to kompetentny, sumienny i rzetelny radca prawny. W mojej sprawie... Gosia Piotr - opinia (1) Chwila rozmowy... i wszystko wyjaśnione! Piotr Małgorzata S. zadowolona klientka (1) Z pomocy pani radcy korzystałam dwa razy z pełnym sukcesem. Również mój brat... Małgorzata Polecam każdemu (1) Obsługa jest fantastyczna. Pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do... Wioleta SPRAWA ZUS (1) Wielkie dzięki za pomoc ! Dzięki Pani udało się zawrzeć ugodę,umorzyć... Wiesława Turlewicz Sprawa z weksla (1) Dziękuję za wnikliwość, drobiazgowość oraz profesjonalizm. Wielu prawników... Jerzy