Dariusz Szczypek

Ginekolodzy USG USG ginekologiczne

Gdynia, gen. Mariusza Zaruskiego 2/U4

ROZCZAROWANIE,ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! (1) JAKIŚ CZAS TEMU TRAFIŁAM DO SZPITALA,LEKARZEM KTÓRY ZAJMOWAŁ SIĘ MOIM... aga Doskonały specjalista (1) Polecam dr Szczypka każdej wymagajacej kobiecie. Spokojny opanowany a przy... Ententino Wspaniały Lekarz! (1) Gorąco polecam Pana Doktora! Wspaniałe profesjonalne i pełne szacunku... pacjentka
Zdecydowanie polecam! (1) Bardzo życzliwe, profesjonalne podejście do pacjenta. Przede wszystkim bardzo... lunap Świetny Specjalista (1) Bardzo dobry Lekarz godny polecenia Dzwonisz do niego jak masz problem a on... patusix profesjonalny (1) Bardzo profesjonalny lekarz, ma świetne podejście do pacjentki, dyskretny,... izabelko Wspaniały lekarz (1) Serdecznie polecam tego cudownego specjalistę. Zawdzięczam mu życie mojego... Ewa polecam (1) rzeczowy, cierpliwy, opanowany- co ma niebagatelne znaczenie w moim... joanna s. i jej dzieci:) Olek - opinia (1) Bardzo kompetentny cierpliwy i dobry lekarz- specjalista. Prowadzi obecnie... Olek kasia - opinia (1) naprawdę świetny lekarz. Dokładny, kompetentny i bardzo miły. Nie zbywa... kasia Wspaniały lekarz (1) Kiedyś do doktora trafiłam przez przypadek, gdy inny lekarz skierował mnie na... laura aga - opinia (1) Polecam,bardzo dobry i miły lekarz. aga Kompetentny i sympatyczny lekarz (1) Do doktora Szczypka trafiłam z polecenia, i sama również polecam.... Małgorzata stała pacjentka - opinia (1) bardzo dobry lekarz stała pacjentka błagam odpiszcie (1) moja kuzynka byla u tego ginekologa mowila ze jest dobry i to sa jej oceny... marita polecam (1) gorąco polecam wizytę u tego specjalisty..konkretny, świetny fachowiec,... anka super (1) Bardzo kompetentny lekarz,polecam Gosia same plusy !! (1) Zawsze miła i profesjonalna porada, żadnego pośpiechu, pełna dyskrecja i... pacjentka Polecam!!! (1) Świetny ginekolog, profesjonalne podejście, fachowe porady, bardzo dokladny.... Ola Polecam (1) Wszystko super Katarzyna