Dariusz Szczypek

Ginekolodzy USG USG ginekologiczne

Gdynia, gen. Mariusza Zaruskiego 2/U4

Super lekarz i facet;) (1) Pan doktor prowadzi moja ciążę 3 lata temu,Jest rzeczowym, kompetentnym i... Wioleta. najlepszy lekarz na świecie ! (1) z czystym sumieniem polecem dr.Szczypka wszystkim zainteresowanym, lekarz... Iwona z B. polecam (2) Jest to trzeci ginekolog u którego byłam a zarazem jedyny z którego jestem... ameczka
Rewelacyjny lekarz! (1) Pan doktor prowadził moją ciążę, o wszystko skrupulatnie dbał, wszystko... a21 Najlepszy lekarz!!! (1) Dr Szczypek prowadził moją ciążę, odbierał poród i na pewno drugą ciąże też... A i R Polecam dr Szczypka (1) Polecam doktora Szczypka. Jest dobrym diagnosta, ponadto profesjonalnie... Grażyna Polecam!! (1) Dr Szczypek wywoływał parę dni temu mój poród i dzięki jego pomocy w ciągu 3... Paulina P.-L. POLECAM!!! (1) Dr Szczypek wywoływał parę dni temu mój poród i dzięki jego pomocy w ciągu 3... Paulina Godny polecenia! (1) Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz o wspaniałym podejściu do... KM CUDOWNY LEKARZ (1) WSPANIALY LEKARZ,PROFESJONALNY,PROWADZIL U MNIE CIAZE JESTEM ZADOWOLONA I... JUSTYNA Uwaga (8) Pan Doktor nie daje wydruków z USG Oshin spokojny, konkretny sympatyczny (1) bardzo polecam dr Szczypka, prowadzil moja ciaze, bardzo dbal o to zebym za... JK Bardzo dobry ginekolog!! (2) Doktor Dariusz Szczypek to PROFESJONALISTA! Już po pierwszej wizycie można... madlen Zadowolona - opinia (1) Wspaniały lekarz!!! Chodzę do Pana doktora już długi czas i jestem BARDZO... Zadowolona Dana - opinia (1) Bardzo polecam dr Szczypka, mily, profesjonalny,opanowany zawsze opowiadał... Dana Wspaniały Pan Doktor!! (4) Polecam Pana Doktora wszystkim tym Paniom, albo przyszłym matkom, które chcą... Pszczólka Maja Wspaniały lekarz! (1) Polecam dr Szczypka z całego serca! Wspaniały profesjonalista! Prowadził moją... Justyna ROZCZAROWANIE! (2) GDY ZADAWAŁAM JAKIEKOLWIEK PYTANIE PANU DOKTOROWI DOTYCZĄCE MOJEJ CHOROBY ON... BASIA POLECAM (1) bardzo dobry lekarz,cierpliwy i konkretny. p.s daje wydruki z USG:) aga Z czystym sercem polecam (1) Moim zdaniem Dr Szczypek jest lekarzem z powołania.Prowadził moją zagrożoną... hanka